לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  קוסם למבוגרים בתל אביב

  מופע קסמים למגוון אירועים בתל אביב!

  אתם מחפשים קוסם למבוגרים בתל אביב? מרום מור, אמן החושים והטלפתיה שפיזר את הקסם שלו על הבמות הגדלות בעולם בכל חמשת היבשות – מגיע גם אל האירוע שלכם עם מופע קסמים בתל אביב. המון פעמים המילה “קסמים” נקשרת עם אירועים המותאמים לילדים, בהם משתלבים קסמים פשוטים שהינם טריקים פשוטים אך מתוחכמים בעייני הילדים. מרום מור גאה להציג בפניכם תכנית בידורית שונה המתאימה לכל הקהלים – קטנים וגדולים גם יחד!

  מחוגי הבית ועד אירוע חברה עם קוסם למבוגרים בתל אביב

  המופע של מרום מור מתאים לכל האירועים, בדגש על אירועים בהם נוכח קהל מבוגר. המון אנשים מבוגרים מעידים כי כבר קשה מאד לכבוש את סף הריגוש שלהם, אך המופע של מרום מור מוכיח אחרת! העיניים לא פוגשות בכל יום בקסמים המתבצעים במרחק אפסי, והלב לא מתורגל לפעום בחוזקה. מרום מור ומופע הטלפתיה והקסמים שלו מעניק לכם את כל שתוכלו לבקש ואף יותר! אם הייתם בטוחים כי כיפוף כפיות הוא השיא, יש לכם למה לצפות…

  מופע פתיחה לרושם ראשוני בכנס או תערוכה

  מרום מור מופיע באירועים פרטיים כאמן קוסם ליום הולדת למבוגרים בתל אביב, אך גם באירועים המיועדים לקהל העסקי. אם אתם אלו המארגנים כנס או תערוכה גדולים ורוצים לתבל את האירוע ולהבטיח רושם ראשוני מוצלח – מרום מור הוא התשובה. הרגעים הראשונים של האירוע הם הקריטים ביותר, שכן ברגעים אלו מגבש קהל האורחים דעה על האירוע. מרום לא ישאיר מקום לדמיון ולא ישאיר לבבות שאינם פועמים בחוזקה. מתי בפעם האחרונה ראיתם קהל מתמגנט אל מופע קסמים? זה הרגע!

  אירועי מצווה, מסיבות גיוס וימי הולדת

  הכוח הגדול ביותר של מרום מור הוא הרלוונטית שלו למגוון רחב של קהלים! בעוד ישנם קוסמים למבוגרים המגישים תכנית בידורית שאינה די אינטיליגנטית לקהל ילדים, מרום מור לוקח גם את הילדים הכי רחוק שאפשר מבחינת סף הריגוש שלהם. על כן, הוא מתפקד גם בתור קוסם לבר מצווה בתל אביב שיכול להפתיע את קהל המבוגרים והילדים גם יחד, אך גם באירועים אחרים עם קהל מעורב המבוסס על מניפה רחבה של גילאים!

   

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO