לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  הפעלה לערב פרידה

  נפרדים מהעובדים היקרים במופע של פעם בחיים

  בכל כמה שנים, אתם מוצאים את עצמכם נפרדים מגל של עובדים שמחליטים להמשיך הלאה אל משרות חדשות, או כאלו שיוצאים אל הפנסיה. מי כמוכם יודע כי העובדים שלכם הם הנכס היקר לכם ביותר, ובלעדיהם, העסק הפרטי שלכם לא היה נראה כפי שהוא נראה. עם עזיבתם, ויציאתם לדרך חדשה ומאתגרת, יש לכם הזדמנות להגיד להם מכל הלב – תודה. מחפשים אמן חושים לטובת ערב פרידה לעובד החביב עליכם או לצוות המנהלים? אמן החושים והטלפתיה מרום מור, עד אליכם.

   

  חותמים את פרק הזמן המשותף בחוויה יוצאת דופן

  המנהלים והעובדים שלכם צעדו איתכם תקופה ארוכה יחד, וכעת, עליכם להיפרד איש איש לדרכו. ברור לכם כשמש שתרצו להודות להם על פועלם ועל העבודה המשמעותית שלהם, אך גם ברור לכם שאתם לא רוצים ליפול לקלישאות. כאשר אתם מחפשים רעיון לערב פרידה לעובדים, או ערב מנהלים אתם יכולים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר עם מופע טלפתיה מרהיב, של אמן הטלפתיה והחושים בעל השם העולמי, מרום מור.

   

  רעיון לערב פרישה – אומרים לעובדים היקרים שלכם תודה

  ערב פרישה רעיונות יש המון אבל מופע ייחודי כמו של מרום לא תמצאו בשום מקום אחר! במופע יוצא דופן שכזה, אתם מעניקים לעובדים ולמנהלים שעוזבים אתכם את התחושה כי חיפשתם אחר חוויה מרגשת ומשמעותית. חיפוש רעיונות לערב פרידה למנהלים יכול להיות מסע ארוך, סבוך ומתיש,אך הוא גם יכול להיות תכליתי וענייני בעת שתבחרו במופע של מרום מור. המופע הינו מופע שלא ישאיר אתכם אדישים לרגע, וכזה שיקח אתכם למסע ברכבת הרים של רגשות שלא מפסיקה להפתיע. הלבבות שלכם יגיעו לשמיים, העיניים בורקות מאושר, וביחד אתם חותמים את הרגעים האחרונים שלכם כשותפים לעבודה בעסק, בצורה הכי מרגשת שיש.

   

   

  למה לבחור במרום?

  ערב פרידה למנהלים הוא ערב שנערך רק פעם אחת. המשמעות היא שיש לכם הזדמנות אחת כמנהלים, להפתיע את העובדים שלכם רגע לפני שהם יוצאים לדרך חדשה. הרושם שתשאירו בלבם כעת, הוא הרושם שימשיך איתם הלאה ויהיה הזיכרון האחרון שלהם מכם. לאורך המופע משתף מרום מור את הקהל, כך שמדובר בחוויה מלכדת, בה הקהל שותף מלא לחוויה הייחודית. דקה לפי שאתם נפרדים, חולקים יחד רגעים מרגשים.

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO