לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  ערב צוות למנהלים

  מופע לצוות מנצח – טלפתיה וחושים

  לפעמים, כל מה שהצוות הניהולי שלכם רוצה לשמוע הוא תודה. אז למרות שבמילה הזו ישנה המון משמעות ולפעמים לא צריך יותר ממנה, הרי שתוכלו לשקף בפני הצוות האיכותי שלכם עד כמה אתם מודים לו על פעילותו. רגע לפני שגם אתם נופלים לקלישאות כמו כרטיסי גיפט קארד או שוברי מתנה, חגגו עם הצוות שלכם את ההצלחה שלכם בחוויה חברתית, בידורית ומשותפת! אמן הטלפתיה והחושים הבינלאומי מרום מור, במופע מיוחד עבור ערב צוות למנהלים.

  החשיבות של גיבוש צוות המנהלים

  צוות המנהלים הינו צוות שעובד עבורכם ובשמכם. מדובר על ראשי צוותים המפקחים על יתר העובדים, תוך שהם אלו המציבים את המטרות, מגדירים את היעדים ופועלים על מנת שהצוות בכללותו יעמוד בכל הנדרש. ככל שהצוות הניהולי שלכם יהיה מגובש יותר, כך האינטראקציה ביניהם תהיה טובה יותר – מה שמשפיע באופן ישיר על טיב העבודה. צוות מגובש הוא צוות מנצח, צוות שמכיר את החוזקות שלו וצוות שיודע לעבוד בשיתוף פעולה מלא למען ההצלחה המשותפת. לא תאמינו אפילו מה כוחה של הפעלה לערב צוות למנהלים!

  מדוע דווקא מופע של טלפתיה וחושים?

  איך מופע של טלפתיה וחושים יכול לגבש את הצוות שלכם? גיבוש נוצר בעת שמספר אנשים חולקים יחד את אותה החוויה. בעת שכל מנהל שלכם מקבל מתנה אישית, הרי שהוא יממש אותה עם בן משפחה או חבר קרוב. כאן, אתם מלכדים את העובדים שלכם באותה החוויה ומפגישים אותם בשעות מחוץ לשעות העבודה. החליפות הרשמיות וסטטוס התפקידים נשארים בבית, ואל המופע מגיע הצוות שלכם כשהוא פנוי לחוויה משותפת וחברית. מופע הטלפתיה והחושים קושר את הצוות הניהולי שלכם בחוויה של בידור, התרגשות והמון צחוק.

  ערב צוות למנהלים בבית או באולם

  ישנם מנהלים שבוחרים לארח ערב צוות למנהלי החברה בבית הפרטי שלהם. הסיבה? ערב מנהלים בבית פרטי נותן להתגבש יותר ולהעניק לצוות הניהולי את התחושה של משפחה אחת גדולה שלא נוכח בה דיסטנס או גבולות. אכן, מדובר על צעד חשוב ונבון לטובת הגיבוש של כולם, אך במידה ומדובר על צוות גדול שלא יכול להתארח בחצר פרטית, הרי שתוכלו ליהנות מהמופע של מרום מור גם במועדון או מתחם אירועים.

  אז איך אתם יודעים שאתם הולכים על בטוח?

  כלל מספר אחת להצלחה בערב מסוג שכזה הוא מקוריות. צוות המנהלים שלכם מצפה לחוויה כמה שיותר מקורית, פורצת גבולות ומפתיעה. פעילות מקורית לערב צוות למנהלי החברה כמו המופע של מרום מור, הוא כל מה שאתם צריכים בכדי להשביע את רצון העובדים שלכם. תנו גם לעצמכם את האפשרות ליהנות ממופע שכל הנדרש מכם בו הוא לפתוח את הראש, להקשיב לפעימות לבכם ולהיות עדים לקסם שמולכם. אמן חושים כמו מרום מור חשוב וקריטי להצלחת ערב הגיבוש לצוות הניהולי שלכם.

   

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO