לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  ערב מנהלים

  הדרך המפתיעה להגיד תודה לצוות הניהולי שלכם

  גם באירגונים הגדולים, וגם בבתי העסק הקטנים, ישנם מספר מנהלים שעובדים קצת יותר קשה מכלל העובדים. הצוות הניהולי זוכה באמון מלא שלכם וביד חופשית לפעול על פי שיקול דעת ומקצועיות בשמכם. העבודה הרבה שהם מבצעים במקום העבודה, ראויה להערכה ייחודית רק להם. מה דעתכם על הפתעה נעימה בדמות מופע בידור למנהלים?

  תפקידם של המנהלים בעסק שלכם

  ההון החשוב ביותר של העסקים השונים הוא ההון האנושי. ללא צוות מצוין, לויאלי ומסור – הרי שקשה לבסס יתדות ולבנות עסק מצליח. כבעלי העסקים, עליכם למנות מספר מנהלים, שלכל אחד מהם תפקיד מפתח. במידה רבה, המנהלים הם השליחים שלכם, אלו שעליהם אתם סומכים יותר מכל עובד אחר. לאורך כל השנה משקיעים המנהלים זמן רב, יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא וניהול מסור של צוות העובדים בעסק כולו. לצד שיגרת העבודה, לוחות הזמנים, הפגישות והמשימות הרבות, חשוב לעצור לרגע ולהגיד תודה. ערב אחד, הפתיעו את הצוות הניהולי שלכם והפיקו ערב שלם לכבודם עם מופע בידור למנהלים.

  כשלמנהלים שלכם טוב, הכל טוב

  כל העובדים בעסק שלכם ראויים להערכה גדולה, אך בעת שמדובר על הצוות הניהולי, מדובר על עובדים שבידם מופקדת אחריות גדולה יותר מכל עובד אחר. בעת שתבטיחו כי המנהלים שלכם ידעו כמה אתם מוקירים אותם על עבודתם, הרי שהם יתמלאו מוטיבציה ורצון להצליח אפילו יותר. דרך להוקיר תודה על העבודה הרבה שלהם, היא להעניק להם הופעה לערב מנהלים. כשם שהם מפתיעים אתכם עם פתרונות יצירתיים, נאמנות יוצאת דופן ומקצועיות שאין דומה לה – הפתיעו אותם גם אתם עם מופע טלפתיה למנהלי החברה.

  אמן החושים מרום מור מופיע לרמי לוי באירוע מנהלים המנטליסט מרום מור במופע לקבוצת מנהלים אמן החושים מרום מור מפתיע אורחים באירוע מנהלים

  ערב צוות למנהלים

  ערב צוות למנהלי חברה

  ערב צוות למנהלים בבית או באולם - מגבשים את המנהלים עם קריאת מחשבות קרא עוד

  למה מרום מור?

  מופע הטלפתיה של אמן החושים מרום מור, הוא לא רק מופע, אלא הוא עולם שלם של דימיון, פריצת גבולות והוכחה כי הכל אפשרי. את הרעיונות האלו תשמחו להעביר למנהלים שלכם באמצעות מופע של אחד מאמני החושים המוערכים ביותר, שלא מפסיק להפתיע, להרהיב ולהדהים אלפים ברחבי העולם ובארץ. מופע הבידור שתעניקו לצוות הניהולי שלכם, גם ישקף בפניהם את הערכה הרבה שלכם, וגם יפתח אותם לערוצים חדשים ולנקודות מחשבה מעניינות שיבואו לידי ביטוי בעבודתם בעסק שלכם.

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO