תפריט

מופע לפורים

מופע מרהיב למבוגרים לחג הפורים!

כשאתם חושבים על חג הפורים אתם לבטח חושבים תחילה על תחפושות צבעוניות, על משלוחי מנות מפנקים ועל שתיה מרובה של יין ממש עד לא ידע. בחג הפורים הקרוב, אתם הולכים להנות יותר משתוכלו לדמיין, עם מופע בידור לפורים המתאים לקהל המבוגר. אמן החושים והטלפתיה, מרום מור, מגיע אל נשף התחפושות שלכם להעביר הפעלה לפורים למבוגרים שלא תשכחו בזמן הקרוב.

מופע לפורים לעובדים – משלוח מנות כזה טרם הענקתם

אתם עורכים נשף תחפושות עבור החברים הקרובים או לעובדים שלכם במקום העבודה? מחפשים מופע למבוגרים בפורים? בחג הזה אתם הולכים להפתיע ובגדול! כמסורת החג, נהוג להעניק משלוח מנות, אך משלוח מנות שכזה בדמות מופע מרהיב, מרגש ויוצא דופן – טרם יצא לכם להעניק! ממש כמו בחג הפורים, בו גולשים על התפר שבין מציאות ואגדה – כך גם המופע של מרום מור שלוקח אתכם למסע בין מציאות ודמיון, אשליות ופנטזיה.

מופע למסיבת פורים – חוויה יוצאת דופן שאתם לא הולכים לשכוח בקרוב

רגע לפני שאתם בוחרים אטרקציה לפורים, וממש רגע לפני שאתם בטוחים שכבר ראיתם הכל – תשמחו לגלות כי עוד לא ראיתם כלום. הפעלות לפורים תוכלו למצוא בשפע, אך הפעלה ומופע מרגש וייחודי כמו זה המועבר על ידי אמן הטלפתיה והחושים, מרום מור, לא תוכלו למצוא בקלות. האם חשבתם שאי פעם תוכלו לשכוח את שמות הילדים שלכם, את מספר הטלפון שלכם או את השם שלכם? במופע של מרום מור, אתם עומדים להיכנס אל חוויה שבה תאבדו שליטה, תיקחו את החושים שלכם לקצה ותנגנו על פעימות לבכם נעימות של התרגשות ופליאה בלי סוף.

למה מרום מור?

נשף הפורים מאופיין בהמון שמחה, ועל מנת להבטיח שהשמחה תמשיך להיות פס קול האירוע, הרי שעליכם לשלב מופע שיוכתר ללא כל ספק כהצלחה גדולה. מרום מור שמח להיות המופע שלכם בנשף הפורים ולהעביר לכם ולאורחים המחופשים שלכם פעילות לפורים למבוגרים. לאחר שבידר וריגש קהלים גדולים בכל היבשות ובערים הגדולות בעולם, לקח חלק במופעים נחשבים ושיתף פעולה עם מיטב האמנים – מרום מור מגיע גם אל האירוע שלכם!

ראשי אודות בלוג אירועים פרטיים אירועים עסקיים הנחיית אירועים ממליצים סרטונים מן העיתונות

חוגי בית אמן חושים לבר מצווה יום הולדת למבוגרים אטרקציות לימי הולדת מופע פרטי

אירועי חברה וועדי עובדים ערב מנהלים ערב גיבוש לעובדים ערב חברה לעובדים אזורי שירות מפת אתר
רעיונות להרמת כוסית ערב צוות לעובדים יום הולדת 40 יום הולדת 50 יום הולדת 60 יום הולדת 70 רעיונות ליום הולדת 80
קוסם למבוגרים קוסם לבר מצווה

כל הזכויות שמורות © מרום מור

 
בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Getproseo