לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  מופע לנופש חברה

  והפעם בנופש החברה: אמן חושים

  כאשר יוצאים עם העובדים לנופש חברה, חשוב לתכנן הכל מא’ ועד ת’ טרם אתם יוצאים לדרך. עליכם לדאוג לפתרונות לינה, מזון, מסלולי טיול, לוח זמנים מפורט וכמובן שגם לדאוג לנקודת שיא בטיול. אחת הדרכים לייצר את השיא הזה, הוא להמשיך להפתיע את העובדים דווקא בעת שהם חשבו שהם כבר לא יוכלו להיות מופתעים יותר. מופע לנופש חברה ימנף את הנופש שלכם עוד יותר, ינעים את זמנכם וזמנם של העובדים ובעיקר יגרום להערכה גדולה מצידם על ההשקעה הגדולה שלכם.

  אם כבר החלטתם להפתיע, אז מפתיעים

  זו לא הפעם הראשונה שאתם יוצאים אל נופש החברה עם העובדים שלכם, ונדמה שאתם, וגם הם, כבר יודעים למה לצפות. למרות הכייף הגדול שבלצאת מהשיגרה, בעת שמודעים ללוח הזמנים ויודעים לצפות את הבאות, הרי שאין כל אפקט של הפתעה או ריגוש. תשמחו לדעת שגם את נופש החברה אפשר לתבל ולהפוך למרגש ומפתיע במיוחד. הופעה לנופש חברה תוכל ליצור לכם את מימד ההפתעה לו אתם כל כך כמהים. מופע טלפתיה בנופש חברה נשמע לכם כמו הפתעה מעניינת? דמיינו לעצמכם מה יקרה בעת שתצפו באמן החושים מרום מור בלייב.

  להפתיע ולרגש – כי פשוט מגיע להם

  נופש החברה הוא במידה רבה הדרך שלכם להגיד לעובדים שלכם תודה. מרום מור הוא אמן על חושי לנופש חברות, שמצליח בכל פעם מחדש להדהים ולהפתיע. לאורך כל המופע אין רגע דל, ועם כל דקה שעוברת, סף הריגוש של הקהל עולה, המתח וההתרגשות בשיאם, ולכם מוענק מופע בידור יוצא דופן. חיפשתם שיא לנופש החברה שלכם? מופע הטלפתיה של מרום מור יהפוך לפס הקול של נופש החברה שלכם.

   

  למה מרום מור?

  מופע הטלפתיה של מרום מור עשה כותרות בארץ ובעולם, ועדיין הוא אינו מפסיק להפתיע ולרגש. לצד ההופעות בהיכלים הגדולים בעולם, מרום מור גם הופיע עבור חברות קטנות וגדולות במשק הישראלי, וכך הוא ממשיך לפזר את הקסם, הכישרון והיכולות האדירות שלו. נופש החברה שלכם יכול להסתכם כנופש בלבד, אך הוא גם יכול להיות מוכתר בקלות כנופש האידיאלי והמושלם, עם מופע הטלפתיה של אמן החושים.

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO