לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  מופע לחיילים

  מופע מרהיב לנכס הלאומי של ישראל

  גאוות היחידה של ישראל היא צבא ההגנה לישראל. כולם אוהבים לחבק את החיילים, לשלוח להם חבילות מפנקות ולהצדיע להם על השירות המשמעותי שהם עושים לטובת ביטחון המדינה. לצד העורף, שדואג לחזק ולעטוף את החיילים באהבה גדולה, גם הצוות הפיקודי מוצא לנכון לומר מילה טובה, ולפנק את החיילים. בעת שאתם מחפשים רעיון לערב גדודי, אתם מחפשים אחר רעיון מפתיע, מרגש ומרהיב – כזה הוא בדיוק מופע הטלפתיה של מרום מור.

   

  יוצאים מהשגרה לפחות לערב אחד

  החיילים עושים עבודה משמעותית, שתכליתה להגן על תושבי ישראל. מטבע הדברים, מדובר על עבודה שאינה קלה במיוחד, וכזו שלעתים גוזלת מהחיילים שעות שינה, זמן פנוי ולעתים אפילו יציאה לביתם לחופשה קצרה. בעת שמעניקים לגדוד מופע בידור לחיילים, למעשה מעניקים להם משב רוח מרענן ופסק זמן מהפעילות הקדחתנית. המופע של מרום מור הינו מופע המעניק מימדים של אשליה, ריחוף ודמיון.

   

  גם כשלא יוצאים לחופשה אפשר להנות

  החיילים עושים את עבודתם מכל הלב, תוך שהם רואים בה שליחות של ממש. בעת שהחיילים נשארים בבסיס על מנת להבטיח את שלום האזרחים, וגם כאשר מדובר על ערב עבור החיילים הנערך באזרחות, תוכלו אתם, הצוות הפיקודי, להעניק להם מופע קסום שיעניק להם אתנחתא מבדרת ומרעננת משגרת עבודתם. החיפוש הבלתי פוסק שלכם אחר רעיונות מוצלחים לערב הגדודי יכולים להיפסק עכשיו – מצאתם!

   

  מה מצפה לכם בערב שכזה?

  אתם עתידים לצפות במופע המשלב המון אלמנטים, כזה המעניק בידור, סימני שאלה, פליאה ורצון לקחת בו חלק. המופע משלב את קהל החיילים, והופך אותם לכזה המשפיע על מהלך המופע. כך, אתם מבטיחים לעצמכם ולחיילים שלכם ערב מוצלח ובלתי נשכח!

   

  למה לבחור במרום מור?

  חיפשתם שעות נוספות ברחבי האינטרנט אחר “ערב גדודי רעיונות”, אך כעת מלאכת החיפוש תמה. אתם רוצים ללכת על בטוח ולהפוך את הערב הגדודי לסיפור הצלחה שידובר עד בלי די? מרום מור, אמן הטלפתיה והחושים, הינו בעל רזומה עשיר במופעים מול קהלים גדולים, בישראל ומחוצה לה. בוחרים במרום? בוחרים בבידור גבוה, חוויה עוצמתית וערב משובח לחיילים היקרים שלכם ושלנו.

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO