לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  חוגי בית מצחיקים

  את חוג הבית הזה אף אחד לא ישכח!

  חוגי הבית הפכו פופולארים מאד בשנים האחרונות, כאשר מה שמאפיין אותם הוא מוטיב קבוע: קבוצה קבועה של אנשים המתארחת בכל פעם בבית אחר. המטרה? לחלוק עולמות תוכן משותפים, ליהנות מעשייה משותפת ולהכיר מעגל חדש של חברים. הגיע התור שלכם לארח את חוג הבית ואתם מחפשים אחר פעילות נפלאה ומצחיקה שתשמח את כל האורחים ותציב רף חדש? מרצה מצחיק לחוג בית יש רק אחד: מרום מור! מופע של טלפתיה וחושים לא ישאיר אף חבר אדיש…

  צחוק: קלאסיקה שאף פעם לא יוצאת מהאופנה

  הסיבה שבגללה כדאי לכם לשלב את המופע של מרום מור בחוג הבית שלכם די פשוטה: בעוד ישנן מגמות שעולות ויורדות, גם ישנן קלאסיקות שמתעקשות לחלוף. אם ישנה קלאסיקה נצחית, לפחות כמו האהבה, הרי שהיא הצחוק. כל אדם, בכל גיל ובכל מקום בעולם אוהב לצחוק. הצחוק מרפא, משחרר מתחים ולחצים ובעיקר יוצר חוויה משותפת ומלכדת. חוג בית מצחיק למבוגרים כמו זה שמעניק לכם מרום מור – הוא מה שיהפוך אתכם למארחים נפלאים ובלתי נשכחים!

  מדוע חשוב להפיק חוגי בית מצחיקים?

  המון פעמים חוגי בית הם מעין חוגי מכירות: קבוצה של אנשים מתארחת בכל פעם בבית אחר, כאשר ישנו סוכן מכירות המבקש למכור מוצרים שהוא משווק. בעת שמשלבים באירוע שכזה מופע מצחיק עם ערך מוסף, אתם יכולים למנף את המכירות שלכם. סביבה נעימה, מפרה ומצחיקה יוצרת גם סביבת רכישה נעימה יותר, שתהיה לכם משתלמת מכל היבט: גם תוכלו לשווק את המוצר שלכם בצורה יעילה יותר, וגם תקבלו ללא כל ספק תואר של מארחים נפלאים.

  מופע טלפתיה וחושים אל מול עשרות ומאות אורחים

  בנוסף, גם ישנם חוגים בית מסוג של חוג בית מצחיק לצוות עובדים. איך שלא יהיה – חוג בית כמו זה שמרום מור מציע לכם הינו חוג בית ייחודי, מפתיע ושונה מכל השאר! עם כל כמות אורחים, מצפה לכם מופע קסום של אמן חושים ישראלי, מופע מרהיב ולא שגרתי המשלב טלפתיה, חושים, כריזמה אינסוף וחוש הומור משובח שלא ישאיר אף עין יבשה.

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO