לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  חוגי בית למבוגרים

  לא עוד הרצאות – שדרוג חוג בית

  החלטתם לארגן בביתכם חוג בית? הרי שמדובר על רעיון נפלא! חוג בית מאפשרים לכם לקבץ את החברים הקרובים לכם, ולערוך ערב עשיר בתכנים וערך מוסף. הכינוס בבית ולא בהיכל הרצאות רשמי, יוצר לכם חוויה מיוחדת ואינטימית יותר. לצד חוגי הבית המארחים הרצאות על נושאים מוכרים ושגרתיים, תשמחו לגלות כי את ההרצאה לחוג הבית הקרוב שלכם תוכלו להפוך לחוויה מרגשת ויוצאת דופן.

  גם אם מדובר בחוגי בית עם קהל מעורב, חוגי בית לנשים או חוגי בית המקבצים אנשים שונים ממסגרות שונות, ישנה אטרקציה ייחודית לחוגי הבית שעתידה להתחבב על כולם: אמן חושים. כאשר אנשים מוזמנים אל חוגי בית לאוכלוסיה מבוגרת הם לבטח לא יצפו לחוג בית שכזה, אך כעת ניתנת לכם ההזדמנות עם תורכם לארח, להיות מארחים נפלאים עם אטרקציה משגעת.

  אמן חושים כאטרקציה מרכזית בערבי חוגי בית

  עד לא מזמן היה נהוג להסתכל על ערבי חוגי הבית כקבוצה סגורה של אנשים, המתלכדים סביב תחומי עניין מסוימים. כעת, בעת שמלאכת אירוח חוג הבית הגיעה אליכם, תוכלו להפתיע את הקבוצה שלכם בערב משגע, ייחודי ויוצא דופן. הפעם, לא מדובר על הרצאה בה על האורחים להיות קשובים, ולא מדובר על קבוצת קריאה בה משתפים חוויות שונות מקריאת הפרק האחרון בספר. הפעם – כולכם שותפים מלאים בחוג הבית.

  אמן החושים מרום מור, יכין לכם ערב שכולו מתבסס על הפתעה, יציאה מהשגרה ופתיחת הלב והראש לערוצים חדשים. מופע טלפתיה הינו מופע מרגש, המעניק ערך מוסף בו זמנית. מהמופע של מרום מור תצאו עם תובנות ועם הסתכלות אחרת על דברים שונים.

  חוגי בית מצחיקים

  חוג בית מצחיק

  חוגי בית מצחיקים עם אמן חושים קובי כמו מרום מור קרא עוד

  למה מרום מור?

  כשחושבים על מרצה לחוגי בית, לרוב מדובר על דמות רשמית המעבירה תכנים רשמיים. כעת, יש לכם הזדמנות גדולה לערוך את חוג הבית שלכם בצורה קצת שונה. חוג הבית הקרוב שלכם הולך להיות שונה מכל מה שהכרתם – הודות למרום מור. אמן החושים והטלפתיה, הופיע כבר על הבמות הגדולות בעולם, וכעת הוא גם עורך חוגי בית למבוגרים. צפויה לכם תכנית עשירה ומעניינת שתהפוך את חוג הבית שלכם לסיפור הצלחה שרק יכולתם לחלום עליו.

  pic02

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO