לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  הנחיית כנסים

  הנחייה מקצועית של כנסים – למה צריך את זה?

  אתם עומדים לערוך בקרוב כנס גדול עם מספר רב של משתתפים? חובת האירוח עליכם, ועל כן גם חובת ההוכחה. בעת שאתם נכנסים אל נעליהם של המארחים, חשוב לכם להיות מארחים למופת, בעיקר כשמדובר על אירוע עסקי שיכול לשמר את המוניטין שלכם, לחזק אותו או לפגוע בו. חלק בלתי נפרד מכנס הוא ההנחייה שלו – חשוב שיהיה מי שמוביל, מי שישבור את הקרח ומי שיציג את כל הנואמים. הכירו, מרום מור – מנחה לכנסים!

  למה צריך מנחה לכנס שלכם?

  הנחיית כנסים אינה פריבילגיה או מותרות, אלא דבר שחשוב מאד לשלב בכנס שלכם כשם שחשוב לדאוג למקומות ישיבה לאורחים. הנחיית הכנס למעשה מעניקה לו מסגרת, תוך שישנו סדר ברור לפיו מנהלים את האירוע. בעת שאין מנחה? אף אחד מהנואמים לא יודע מתי תורו לעלות לבמה, אין איש שמציג אותו והקהל מקבל את הרושם כי הכנס אינו מאורגן. מרום מור יוביל את האירוע שלכם ויעניק לו מסגרת חיננית ומקצועית.

  באילו כנסים צריך לשלב מנחה?

  אין כנסים שבהם צריך לשלב מנחה וכנסים בהם לא צריך לשלב מנחה. הנחיית כנס לעובדים חשובה כמו שחשוב לשלב הנחייה גם בכנס לחברות ושותפות עסקיות. בכל כנס שאתם מארחים, אתם צריכים למתג את עצמכם הכי גבוה שרק אפשר, כאשר חלק מהמיתוג הינו באחריותו של המנחה. לכן, בכל כנס – החל מכנס של קולגות, דרך כנס סוף שנה ועד כנס להשקת מוצר חדש – הסתייעו בשירותיו של המנחה מרום מור, תוך שתוכלו להיות שקטים כי אתם מפקידים את אירוח האירוע בידיים הטובות ביותר.

  אילו תכונות עליכם לחפש במנחה שלכם?

  האם תוכלו להפקיד את מלאכת ההנחייה בידייה של מנהלת משאבי האנוש? התשובה לכך שלילית. הנחייה הינה מקצוע לכל דבר, כאשר על המנחה להיות בהיר, נמרץ, כריזמטי, בעל חוש הומור ובעל יכולת למגנט ולהשאיר את הקהל קשוב. בעת שלמנחה שלכם אין את התכונות האלו, הוא לא באמת יכול לעשות את העבודה. מרום מור הוא כל מה שאתם צריכים להנחיית האירוע שלכם!

  מרום הופעה לביטוח

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO