תפריט

גיבוש צוות מורים

גיבוש צוות מורים במופע של פעם בחיים

ערב גיבוש למורים אינו נקרא כך במקרה, אלא מטרתו לגבש וליצור ליכוד, אחדות ושיתוף פעולה בין המורים. הימים בהם פעילויות הגיבוש היו מתרכזות בבית אחד המורים לקפה ועוגה אינם עוד – וכעת אתם יכולים להנות ולהתגבש גם יחד! מרום מור, אמן הטלפתיה והחושים, יעניק לכם ערב גיבוש יוצא דופן, המבוסס על משחק בחושים וטלפתיה. ההנאה הגדולה מהמופע תעניק לכם ערב חווייתי המשותף לכולכם, וכך תוכלו לבנות גשר לשיתוף פעולה בתכנית העבודה שלכם.

גיבוש צוות מורים – למה זה כל כך חשוב?

צוות המורים שעובד בבתי הספר, הינו צוות שלקח על עצמו להיות דוגמא חינוכית ולהעביר תכנים לימודיים חשובים לדורות ההמשך. למרות שבסופו של דבר כל מורה עומד מול הכיתה ומעביר את החומר הנלמד לבדו, הרי שנעשית עבודה רבה מאחורי הקלעים. צוות המורים של כל שכבת לימוד, ניפגש חדשות לבקרים על מנת לתכנן, לשפר ולייעל את תכנית הלימודים, ועל כן נדרשת אינטראקציה איכותית בין כלל המורים. על מנת להגיע לרמת שיחה שכזו, הרי שיש צורך בגיבוש, ועל כן ישנה חשיבות אדירה בגיבוש צוות המורים.

לא אחת כינו את העבודה של המורים כ"עבודת שליחות". בעבודה עם ילדים ועד נערים, מושקעים זמן ומשאבים רבים, על מנת להכשיר אותם מבחינה לימודית ומבחינה חברתית. לכם, המורים המשקיעים זמן רב בחינוכם, מגיע ערב אחד לפחות לקחת פסק זמן, ולהנות מאירוע שכולו שייך לכם ועבורכם – הזמינו מופע לערב מורים שכולו צחוק ותדהמה!

למה מרום מור?

פעילות גיבוש לצוות מורים נערכת במרבית המקרים רק אחת לשנה. כאשר מדובר על אירוע שמחכים ומצפים לו רבות, הרי שחשוב לעשות בחירה נכונה ומושכלת ביחס לאופי הפעילות והסבירות שהיא אכן תצליח. מרום מור, אמן הטלפתיה והחושים, בעל ניסיון עשיר ומגוון במופעים גדולים וקטנים כאחד. הגיבוש והליכוד שלכם כצוות מורים יגיע באופן טבעי, גם הודות להנאה המשותפת שלכם מהמופע שיעניק לכם נושא שיחה ביום למחרת, וגם בזכות תוכן המופע, בו גם אתם עתידים לקחת חלק עם הקולגות שלכם. מצפה לכם ערב עשיר בתכנים, הומור וכייף, ובעיקר: גיבוש.

ראשי אודות בלוג אירועים פרטיים אירועים עסקיים הנחיית אירועים ממליצים סרטונים מן העיתונות

חוגי בית אמן חושים לבר מצווה יום הולדת למבוגרים אטרקציות לימי הולדת מופע פרטי

אירועי חברה וועדי עובדים ערב מנהלים ערב גיבוש לעובדים ערב חברה לעובדים אזורי שירות מפת אתר
רעיונות להרמת כוסית ערב צוות לעובדים יום הולדת 40 יום הולדת 50 יום הולדת 60 יום הולדת 70 רעיונות ליום הולדת 80
קוסם למבוגרים קוסם לבר מצווה

כל הזכויות שמורות © מרום מור

בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Getproseo