לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  מופע לקבלת פנים

  בכל אירוע עסקי, שלב קבלת הפנים הינו שלב בעל השפעה עצומה על המשך האירוע,
  השלב בו מתכנסים המוזמנים ומתקבלים באווירה מיוחדת אשר משפיעה לאורך האירוע כולו.

  אם הנכם מעוניינים ליצור אירוע בו יתקבלו המוזמנים באווירה מיוחדת וחמה
  הרומזת על אופיו של האירוע בהמשך, ייחודית ומצחיקה – קבלת פנים שלא תישכח!
  – אז אתם מחפשים אטרקציה לקבלת פנים!!!

  קבלת פנים עם מרום מור, אמן הטלפתיה, הינה קבלת פנים שלא תשכח במהרה,
  הוא יפתיע את האורחים בהופעה כריזמטית והמתובלת בחוש הומור, אפקטים מעוררי התפעלות,
  המשולבים בהמון דמיון, יצירתיות ומעוף.

  משאירים רושם טוב על האורחים בקבלת הפנים

  האירועים העסקיים הנערכים כיום כוללים לא מעט סוגים של אירועים: כנסים ותערוכות, אירועי חברה, ימי כייף וגיבוש והשקות של מוצרים ושירותים. בעוד כל אירוע מאופיין בלו”ז אחר, הרי שהמטרה נשארת זהה: להשאיר רושם טוב על האורחים והעובדים ולמתג את העסק שלכם כמצליח וחזק. מופע קבלת פנים באירוע העסקי שאתם חוגגים יהיה שריקת הפתיחה של האירוע שלכם ואותו יוביל אמן הטלפתיה והחושים, מרום מור.

  קבלת הפנים באירוע: תעודת הזהות של האירוע שלכם

  מדוע חשוב בכלל להשקיע עם מופע קבלת פנים באירועים עסקיים? שלב קבלת הפנים באירוע הוא השלב המכריע ביותר מאחר ובשלב זה מקבלים האורחים רושם ראשוני על האירוע שאתם מארחים. כפי שכולם יודעים, אין שני לרושם ראשוני ועל מנת למתג את האירוע שלכם כאטרקטיבי וככזה שכדאי להיות נוכחים בו, עליכם להפתיע ולרגש את קהל האורחים שלכם עם מופע כובש, מהפנט וממגנט. מופע קבלת פנים לאורחים הוא במידה רבה תעודת הזהות של האירוע שלכם ולכן חשוב מאד להשקיע בו.

  מופע קבלת פנים באירוע השקה – מה מצפה לאורחים שלכם?

  אתם עומדים להשיק מוצר חדש או שירות מהפכני? אין ספק כי ישנה סיבה למסיבה. אירועים שכאלו מאופיינים בחגיגה גדולה ובכדי להפוך את האירוע לאטרקציה של ממש, עליכם להפיק אותו היטב ולשזור בו אלמנטים ייחודים. המופע של מרום מור מתאים גם להשתלב בתור מופע קבלת פנים בהצגת מוצר! השקות מוצרים ושירותים הן השקות שמחות שלא קורות חדשות לבקרים, ועד שמתקיימת השקה שכזו נדרשת גם השקעה מצידכם על מנת להפוך את האירוע לזכיר ויוצא דופן.

  המופע של מרום מור הוא מופע שלא דומה למופעים אחרים. המופע מבוסס על טלפתיה וחושים כאשר סביבו הילה מיסתורית ומרגשת. מופע שכזה מכניס את האורחים שלכם לאווירה ולמעשה מרים את המתח באירוע עד להשקת המוצר או השירות שלכם.

  למה להסתפק במייצגים כשיש בידור גבוה?

  המון חברות וארגונים משקיעים בשלב קבלת פנים לאירוע, אך לא כולם באמת מצליחים לייצר את האפקט הנדרש. אתם לעומת זאת, עם בחירתכם במרום מור ובמופע בעל השם העולמי שלו, תצליחו לחצות את סף הריגוש של האורחים. המופע מלכד ומגבש וקושר את כל האורחים בחוויה משותפת של התרגשות גדולה, מסע אל הלא נודע וטעימה מעולם האשליות והדמיון הפוגש במציאות המשתקפת אל מול עייני האורחים.

  סוחפים את הקהל באירוע וממנפים אותו לגבהים

  אתם חוגגים אירוע חברה או יום גיבוש וכייף לאורחים שלכם? הפעם אור הזרקורים עליהם! ההשקעה שלכם בעובדים לבסוף משרתת אתכם, שכן עובדים שטוב להם הופכים להיות עובדים יותר טובים. מופע קבלת פנים באירוע חברה המועבר על ידי מרום מור, יציב סטנדרט חדש לאירועי החברה שלכם. קחו את האירוע שלכם הכי גבוה שאפשר!

  אטרקציה לקבלת פנים

  קבלת הפנים על ידי מרום מור תוציא את האורחים שלכם המומים, מחוייכים ומאושרים מהאטרקציה
  הלא שגרתית והמיוחדת הזו, להמשך ערב שמח.

  pic02

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO