לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  הפעלה לערב זוגות

  מחפשים רעיון לערב זוגות? טלפתיה, חושים וזוגות אוהבים

  האויב הגדול ביותר של הזוגיות שלכם היא השיגרה. מהסיבה הזו אתם דואגים לפחות אחת לשבוע לצאת מלוח הזמנים שלכם, לבטל כל מחויבות ולבלות בערב זוגי המוקדש רק לכם. כעת, תוכלו לחלוק את הזמן המיוחד שלכם ביחד עם זוגות נוספים – החברים הטובים שלכם, בפורמט של ערב המוקדש אך ורק לזוגות. בחיפושכם אחר הפעלה לערב זוגות, כזה שתערכו בבית או באולם חיצוני, היום כבר לא צריך לחפש רעיונות לערב זוגות בבית או באולם, עכשיו אפשר להנות ממופע בידור איכותי, מרהיב ויוצא דופן, שיוענק לכם על ידי אמן בעל שם בינלאומי – מרום מור.

   

  המלצה לערב זוגות – רומנטיקה, בידור וזוגות החברים שלכם

  בערב הזוגות הקרוב שאתם מארחים, אתם הולכים להנות מערב איכותי עם כל זוגות החברים שלכם. אל החוויה הגדולה מצטרף מרום מור, והופך את הערב שלכם מערב חביב לחוויה בלתי נשכת! ערב זוגות בבית יכול להיות ערב שמסתכם בקפה ועוגה, אך עם מרום מור, אתם הולכים לצלול לעולם קסום וחוצה גבולות. בני הזוג שלכם לא ישארו תמיד לידכם, שכן המופע מתבסס על שיתוף מלא של הקהל, כך שגם אתם הולכים להיות לככב במופע הקסום.

   

  ואפשר ערב זוגות גם לבד – רק אני ואתם כזוג …

  מופע הבידור והטלפתיה של אמן החושים מרום מור יתרום לזוגיות שלכם ויעניק לכם חווייה זוגית של פעם בחיים! והכל אצלכם בסלון הבית, אם תרצו – אפילו בפיג’מה 🙂

  ללא ספק זה יהיה ערב בלתי נשכח בעבורכם, רעיון מדהים וחשיבה מחוץ לקופסא שתשדרג את הזוגיות שלכם. המופע הזה יוציא אתכם מהשגרה ויפלפל את הזוגיות שלכם.

   

  הפעלה לערב זוגות – אתם מחליטים היכן לערוך את הערב

  כשם שתוכלו לערוך את הערב בכותלי ביתכם ומרום מור יגיע עד אליכם למופע פרטי, תוכלו גם לבחור אולם חיצוני לערוך בו את ערב הזוגות שלכם. ערב זוגות באולם יאפשר לכם לארח קהל רב יותר של זוגות, בעוד שהמופע הנערך בבית הינו אינטימי ומצומצם יותר. תכנית המופע תישאר כפי שהיא: מרגשת, חדשנית, מפתיעה ויוצאת דופן. תשכחו מכל מה שהכרתם, והגיעו בזוגות אל ערב שאתם יודעים איך תיכנסו אליו, אך בשום פנים ואופן אינכם יודעים איך תצאו…

   

   

  למה דווקא מרום מור?

  כשאתם עורכים ערב זוגות לכם ולחברים שלכם, הרי שתרצו לדאוג כי ההפקה שלכם תוכתר כסיפור הצלחה. לא יוצא לכם לעתים קרובות לערוך ערב שכזה, ועד שאתם כבר עורכים אותו ומקבצים את כל זוגות החברים שלכם, הרי שכדאי להפוך אותו לבלתי נשכח! מרום מור, אמן הטלפתיה והחושים, יעניק לכם ערב המבוסס על בידור טהור, משחק בין החושים וחוויה יוצאת דופן.

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO