לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  מופע למסיבת הפתעה

  ניתן לחשוב כי על מנת לערוך מסיבת הפתעה ובאמת להפתיע, מספיק לכבות את האור ולקבל את בעל השמחה בשירי יום הולדת חביבים. מסיבת ההפתעה כשמה כן היא – ועל כן חשוב להפתיע בה. במקום להפוך את יום ההולדת של החוגג המופתע לעוד ערב שיגרתי, תמיד תוכלו לחשוב מחוץ לקופסא, ולהביא מופע בידור לימי הולדת המתבסס כולו על כל מה שמחוץ לקופסא. אמן החושים מרום מור לא מפסיק להפתיע ולרגש במופעים הייחודים שלו – כך שבחיפושכם אחר רעיון למסיבת הפתעה, הרי שיש לכם את הדרך המושלמת ביותר להפתיע.

  המתנה המושלמת

  בכל שנה עולה השאלה הקריטית מחדש, והיא מה להעניק מתנה ליקרים לכם ביום הולדתם. בשמים כבר יש להם, מסעדה טובה כבר הפכה לבילוי שבשיגרה, ולבחור עבורם בגדים זה לא תמיד קל ובטח שלא מקורי. בעת שמדובר על מסיבת הפתעה, תוכלו להעניק לבעל או בעלת השמחה, מתנה מדהימה שתישאר בלבם לעוד שנים ארוכות. אמן חושים למסיבת הפתעה, לא רק יעניק לכם מופע מרהיב ומדהים, אלא גם יהיה המתנה המושלמת לחוגגים.

  מהמתנה הזו, כולם נהנים

  מופע הטלפתיה של מרום מור הינו מופע המעניק חוויה יוצאת דופן, ואם לא די בכך – גם חוויה שיתופית לכולם. האורחים הרבים במסיבת ההפתעה ובעל השמחה, יזכו לערב חווייתי, מלכד ומגבש הסובב סביב טלפתיה וחושים. מרום מור בעל אינטואיציה חזקה, כישרון פנומנאלי ויכולת להקסים ולהדהים קהלים קטנים וגדולים על כל נקודה בכדור הארץ. מחפשים מופע בידור למסיבת הפתעה? יש לכך תשובה אחת – אמן הטלפתיה המוערך, מרום מור

  למה מרום מור?

  מטרת העל במסיבות ההפתעה היא להפתיע, ועם אמן החושים מרום אור אתם בראש ובראשונה מפתיעים. מדובר על מופע מסקרן, מרתק, מעשיר ופורץ גבולות, שיעניק לכם ולחוגג יום ההולדת, אירוע חווייתי ויוצא דופן מכל מה שהיה מוכר עד כה. לאורך הקריירה המפוארת שלו, הספיק מרום מור להופיע על הבמות הגדולות בעולם ובארץ. החלטתם לערוך מסיבת הפתעה ליקרים לכם? בלונים ועוגה טובה הם התחלה מצויינת – אך על מנת להפתיע ולרגש – מרום מור.

  הופעה לחתונה

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO