לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  מופע לכנסים

  בכל כנס עסקי מגיע גם שיא – מופע לכנסים לכל האורחים!

  בכל שנה אתם עורכים כנס עסקי מושקע, שאליו אתם מזמינים קהל מוזמנים מכובד: קולגות מתחום העיסוק שלכם, אנשי עסקים שמחפשים נתיבים חדשים להשקעה, צוות העובדים שלכם ואפילו אורחים מחו”ל שבאים להתרשם מהרצאות מרתקות ורעיונות חדשים. הכנס הוא אירוע לכל דבר, מה שאומר שצריך לדאוג למסגרת תחומה, ברורה ועניינית שתשמור על קהל האורחים שלכם נוכחים בכנס מתחילתו ועד סופו – מופע לכנסים זה בדיוק מה שאתם צריכים. אם אתם מחפשים רעיון להופעה בכנס, שיוסיף אלמנט בידורי וישבור את הקרח – רק המופע של מרום מור.

  רעיון מקורי לכנסים – למה זה חשוב?

  למה כל כך חשוב להוסיף אלמנט בידורי של הופעה בתוך כנס עסקי פורמלי? האורחים שלכם המגיעים אל הכנס, במידה רבה יוצאים מהשגרה ומגיעים לאירוע. על מנת להשאיר אותם קשובים לתכנים המועברים בכנס, ישנה חשיבות רבה מאד לשבור את הקרח ולשלב אלמנטים שונים, ולא לדבוק רק בחומר מקצועי. מופע טלפתיה לכנסים הוכח לא אחת ככזה המצליח לבנות גשר בין האורחים כבר משלב קבלת הפנים, לעורר אותם בין הרצאה להרצאה ובעיקר להעניק להם חוויה איכותית של בידור גבוה המתאים לכנסים ולקהל מכובדים.

  מופע טלפתיה לכנסים – לא מפסיק לרגש

  אז למה דווקא מופע הטלפתיה נחשב כמופע המתאים לכנס? אינכם צריכים למצוא תחום עניין משותף לכל האורחים, אלא פשוט להחליט כי אתם רוצים לרגש את האורחים שלכם עם הפעלה לכנסים. המופע של מרום מור הינו מופע שמדבר לקהלים רבים ומרגש קהלים גדולים עוד יותר – כך שרגע השיא באירוע שלכם אכן יוכתר כשיא גדול, ועל האירוע שלכם פשוט לא יוכלו להפסיק לדבר. טלפתיה, חושים, גלישה על גבולות הדמיון והמציאות ומתיחת הגבולות של מה שאפשר לתפוס – זה רק חלק ממה שמחכה לכם במופע המרגש.

  אמן חושים לכנסים עסקיים – למה מרום מור?

  אם אתם מחפשים מופעים לכנסים, אתם במידה רבה מחפשים לקחת את האירוע שלכם הכי גבוה שרק אפשר. כמארחים באירוע, חשובה לכם מאד שביעות רצונם של האורחים שלכם, ועל כן מרום מור הוא הבחירה הטובה ביותר בשבילכם. קסם אישי, כריזמה וכישרון אדיר על במה אחת – בכנס המיוחד שאתם מארגנים.

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO