לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  מופע לאירועי קידום מכירות

  מקדמים את העסק עם מופע איכותי לאירוע קד”מ

  האירוע העסקי, הוא הדרך הטובה ביותר עבורכם לשווק את העסק שלכם. האירועים העסקיים מארחים קולגות, קהל לקוחות קיים וקהל מתעניינים העתיד לחבור אליכם. באירועים אלו, חשוב להשאיר את הרושם הטוב ביותר וליצור חוויה טובה וחיובית לכלל האורחים באירוע. לצד קבלת הפנים הנעימה, העיצוב המרשים והבופה העשיר, הרי שיש לכם דרך בטוחה להשאיר רושם ראשוני נפלא: מופע לאירועי קידום מכירות.

  למה צריך מופע באירוע שכזה?

  אירועי הקד”מ הם תעודת הזהות שלכם, ההזדמנות שלכם לשכנע את קהל האורחים למה צריך לבחור דווקא בכם. מדובר באירוע שיווקי לכל דבר, ועל כן עליכם להשאיר את הרושם הטוב ביותר. לא אחת נאמר כי אין שני לרושם ראשוני, ובעת שמדובר בעסקים, הרי שבכלל אין תחום אפור. חשוב לאפיין את האירוע בשיא מסויים, על מנת לרתק ולהדהים את קהל האורחים. במקום לשלב הרצאה או דיון פתוח שילכד את כולם, תוכלו לעשות זאת בקלות וללכת על בטוח: מופע הטלפתיה של אמן החושים מרום מור.

  איך מופע כזה יכול לקדם את העסק?

  באירועי קד”מ ומכירות מועברים המון תכנים, שתכליתם להעביר מידע אודות השירות או המוצר שתרצו למכור או לקדם. חשוב מאד להשאיר את האורחים באירוע שלכם עירניים, קשובים ומתעניינים, ועל כן צריך לדאוג כל הזמן להפתיע ולרגש. הופעה לאירועי השקה או מופע בידור לאירועי קד”מ, מציינים את שיא האירוע שלכם, מלכדים את קהל האורחים, ויוצרים שיח ושפה משותפת סביב האירוע. מופע הטלפתיה של מרום מור למעשה בונה גשר ביניכם ובין הקולגות והלקוחות, שובר את הקרח, ויוצר לכם הזדמנות פז ליצירות עסקיות חדשות.

  למה מרום מור?

  האירוע העסקי שלכם הוא פתח להזדמנויות חדשות שחשוב לכם ליצור. הרושם שתשאירו באירוע הקד”מ או אירוע ההשקה שלכם, יהיה זה שיקבע במידה רבה לגבי התרחבות מנעד התפוצה שלכם. לכן, שלבו באירוע שלכם את מי שיודע להשאיר רושם, להציג אתכם באור חיובי ויכול למנף את האירוע שלכם לגבהים. מעבר לעובדה כי מרום מור הינו מנחה אירועים כריזמטי שיודע לעמוד מול קהל, לרתק ולהדהים, הוא גם מעניק מופע ייחודי ובלתי שגרתי, שיעורר עניין רב והתרגשות בלתי נגמרת.

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO