תפריט

מופע לאירועי חברות

כשאתם מתכננים אירוע חברה ומחפשים אחת אטרקציות לאירועי חברה ,לסגל או ללקוחות שלכם ואתם מעוניינים ולהזמין משהו שירענן וישבור קצת את השגרה, אתם צריכים לחשוב היטב על רעיונות לאירוע חברה ואיך לעשות זאת. במי לבחור, במה לבחור, ואיפה לקיים את האירוע.

אז ככה, בנוגע למופע בידור לחברות או כל אטרקציה לאירוע חברה שיתוציא את העובדים שלכם מהשגרה היום יומית הלא פשוטה, ישנם לא מעט אמנים שיכולים לעשות זאת עבורכם , מופע לחברות שלא תשכחו , מופע כזה שייטען את מצברי העובדים ויגרום להם להבין שהחברה משקיעה בהם כמו שצריך, לא תמיד תצטרכו הפקה גדולה לאירוע שכזה, ישנם אמנים מוכשרים מאוד שתוכלו להזמין להופעה לערב חברה שתתכננו כגון: סטנדאפיסטים, קוסמים למבוגרים , אמני טלפתיה ועוד… שיעשו עבודה מעולה לא פחות מהפקות גדולות שתתכננו, אחד הרעיונות המקוריים לאירועי חברה הינו מופע טלפתיה המשלב צחוק ותדהמה, תוכלו למצוא מופע כזה ברשת האינטרנט ולבחור אמן מתאים דרך המלצות ולא להתבייש לשאול לקוחות אשר חוו כבר מופע מסוג זה.

לכן זכרו שכשאתם מזמינים כל אמן בטח כאשר מדובר על אמן חושים וטלפתיה לאירועי חברות, לפני שיגיע לבצע מופע טלפתיה לערב חברה ,או מופע לחברות מטעמכם במיוחד באירוע בו הלקוחות שלכם הינם חלק מהאירוע אותו אתם מתכננים, יש לברר היטב על טיב האמן ע"י המלצות, סרטונים, אתר אינטרנט מכובד וכך תוכלו להיות רגועים שהאירוע אכן יהיה מרענן ממצא ומספק לכל המוזמנים וכמובן אמן חושים כזה ברמה גבוהה ישאיר גם חותם וייצור שיח על המופע מה שיצור שיח גם על החברה המזמינה.

רעיון לאירוע חברה – לחשוב מחוץ לקופסא

אירועי חברה לעובדים הם ימים לא פחות חשובים מימי העבודה, מדובר ברגעים המאושרים והמהנים שכל העובדים ביחד מקבלים את המוטיבציה וזריקת העידוד להמשיך ולעבוד קשה ולתת את כל כולם בעבודה. אם אתם מחפשים רעיון לאירוע חברה אתם חייבים לחשוב מקורי, לחשוב יצירתי או בקיצור לחשוב מחוץ לקופסא כדי שהעובדים שלכם ייצאו עם תחושת 'וואו' מהאירוע ולא ירגישו שתכננתם את הערב שלהם רק כדי לצאת לידי חובה.

אומן חושים וטלפתיה לא תפגשו בכל אירוע חברה או בכל מופע לחברות ועל מנת להפתיע בגדול את העובדים שלכם זו אפשרות מעולה. מרום מור מבטיח לכם ולעובדים שלכם ערב קסום, ערב שבו הוא מופיע אבל כל העובדים שלכם מופיעים ביחד איתו. במהלך המופע של מרום מור ישנה השתתפות אקטיבית של העובדים שמרגישים חלק בלתי נפרד מהערב והמופע ואתם מרוויחים עובדים שמחים יותר וגאים יותר. אל תשכחו שאתם המנהלים של העובדים, הם מסתכלים עליכם בכל יום בהערכה וגאווה גדולה- זו ההזדמנות שלכם להחזיר להם על העבודה הקשה שהם עושים עבורכם.

פעילות לחברות

פעילות לחברות וארגונים במשרד, בבית או באולם עם אמן חושים בינלאומי קרא עוד

למה מרום מור?

כדי להוציא את עובדיכם משגרה יום יומית ולייצר להם חלון זמן של כיף ,הומור ותדהמה… אמן טלפתיה , אמן חושים , אמן על חושי (כל אלו תחת אותה מטריה ,לא להתבלבל) מופעים אלו נחשבים כרעיון מדהים לאירוע חברה ,מרום מור ,אחד מהאמנים אשר יכול לספק לכם את החוויה הזו , מרום נמנה כאחד מבין אמני הטלפתיה המובילים בישראל ובחו"ל

pic02

ראשי אודות בלוג אירועים פרטיים אירועים עסקיים הנחיית אירועים ממליצים סרטונים מן העיתונות

חוגי בית אמן חושים לבר מצווה יום הולדת למבוגרים אטרקציות לימי הולדת מופע פרטי

אירועי חברה וועדי עובדים ערב מנהלים ערב גיבוש לעובדים ערב חברה לעובדים אזורי שירות מפת אתר
רעיונות להרמת כוסית ערב צוות לעובדים יום הולדת 40 יום הולדת 50 יום הולדת 60 יום הולדת 70 רעיונות ליום הולדת 80
קוסם למבוגרים קוסם לבר מצווה

כל הזכויות שמורות © מרום מור

 
בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Getproseo