לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  הרמת כוסית

  כשהעסק שלכם שותה לחיים – מופע טלפתיה וחושים

  הרגעים שלבסוף זוכרים הם הרגעים היפים והמרגשים. במהלך שיגרת העבודה שלכם בארגון או בעסק, אתם זוכים לשיאים שמחים ומרגשים שראוי לציין אותם ולחגוג אותם בגדול. אירועי הרמת הכוסית מתקיימים בבתי העסקים השונים חדשות לבקרים – גם לכבוד חגים או מועדים מיוחדים, וגם בעקבות ציון הישגים יפים ועמידה ביעדים. באירוע הרמת הכוסית הבא שלכם, ביד אחת תחזיקו את הכוסית, וביד השנייה תרגישו את פעימות לבכם חזק חזק…מרום מור מגיע אליכם עם פעילות להרמת כוסית שתהמם ותסחוף אתכם.

  פותחים את השנה החדשה – רעיון להרמת כוסית

  עם בוא השנה החדשה, אתם מקבצים את העובדים שלכם להרמת כוסית חגיגית על מנת לברך אותם ולהודות להם על עבודתם הרבה לטובת העסק. הפעם, החלטתם לערוך את הרמת כוסית בהפקה מושקעת, שכל תכליתה היא להעניק לעובדים שלכם מימד בידורי, יציאה מהשיגרה ובעיקר כייף. אתם בחיפושים אחר מופע בידור להרמת כוסית? המופע של אמן הטלפתיה והחושים מרום מור, יוסיף לכם טעם וצבע לאירוע הרמת הכוסית שלכם, ויעניק לכם פתיחה מרגשת ויוצאת דופן לשנה החדשה.

  הפעלה להרמת כוסית וגם מציינים את הישגי העסק

  עמדתם החודש ביעדים? לא מפסיקים לקבל מחמאות מקהל הלקוחות? חתמתם על עסקה מוצלחת במיוחד? הרי שמדובר על סיבה למסיבה ועל כן מרימים כוסית! עם החלטתכם לציין את ההישגים היפים של העסק שלכם, עליכם גם לבחור תכנית שתוביל את האירוע. אז אם אתם מחפשים רעיונות להרמת כוסית – הופעה להרמת כוסית היא בחירה מצויינת, אך כעת נותר לבחור את המופע הראוי ביותר. מאחר ואתם מציינים אירוע מיוחד, הרי שגם כדאי לשלב מופע מיוחד: מופע טלפתיה להרמת כוסית של אמן החושים והטלפתיה, מרום מור.

  למה מרום מור?

  הניסיון הרב והרזומה העשיר אומרים בעצם הכל. אמן הטלפתיה והחושים מרום מור, ביסס את שמו כאמן מוכשר גם בארץ וגם בעולם. לצד ההופעות על הבמות הגדולות בעולם, מרום מור מפזר את הקסם שלו גם באירועים העסקיים השונים בארץ, ומעניק הנאה מירבית לקהל הצופים. בין החברות שזכו לצפות במופע המרהיב: פארק שפיים, פלאפון, המכללה האקדמית עמק יזראל, גיבור סברינה, משרד ראש הממשלה ועוד רבים וטובים. כעת, בעת שאתם מרימים לחיים, שדרגו את החגיגה עם מופע הטלפתיה שימנף את השמחה לשיאים חדשים!

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO