לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  מפעיל ליום הולדת מבוגרים

  יום הולדת חוגגים עם מפעיל למבוגרים

  יום הולדת חוגגים רק פעם אחת בשנה, כך שמדובר על אירוע נדיר שתרצו לחגוג אותו הכי טוב שאפשר. האתגר הגדול? למצוא אטרקציה שתוביל את אירועי יום ההולדת. אז במקום לחגוג שוב בחדר פרטי במסעדה או על קפה ועוגה עם החברים, דעו כי תוכלו לחגוג עם מרום מור – מפעיל ליום הולדת מבוגרים בעל שם בינלאומי בתחום מופעי הטלפתיה והחושים!

  למה צריך מפעיל ליום ההולדת?

  יום ההולדת שלכם הוא יום חג פרטי שלכם! ביום שכזה, אור הזרקורים הינו עליכם וכל הקרובים לכם רוצים לחבק אתכם ולהעניק לכם תשומת לב. על כן, אתם מארגנים מפגש עם החברים הטובים ובני המשפחה, כאשר עליכם לבחור בנקודת מפגש שונה. במרבית המקרים, בוחרים במסעדה או בבר, כאשר האירוע בסופו של דבר מוכתר כאירוע חביב ותו לא. מנגד, בעת שאתם בוחרים לחגוג עם מפעיל מומלץ ליום הולדת מבוגרים, אתם זוכים לחגוג את יום ההולדת שלכם בדרך מקורית, מרגשת ומרתקת!

  מסיבת הפתעה עם מפעיל ליום הולדת 50!

  המופע של מרום מור הינו מופע טלפתיה וחושים שמה שמאפיין אותו יותר מכל הוא ההתרגשות וההפתעה של האורחים. ניתן לתאר את המופע ולדבר עליו לא מעט, אך בסופו של דבר צריך לחוות אותו בכדי להבין על מה מדובר. על כן, מופע שכזה מתאים גם למסיבות הפתעה שאתם חוגגים ליקרים לכם – אבא או אמא, בני זוג או סבא וסבתא. מרום חוגג אתכם את כל ימי ההולדת של היקרים לכם, כך שהוא מתאים להיות בסטטוס של מפעיל ליום הולדת 60 או כל יום הולדת אחר. כך, תוכלו להפוך את אירוע יום ההולדת למרגש ומפתיע – מתחילתו ועד סופו.

  גם בגילאים מתקדמים ממשיכים להתרגש…

  סבא או סבתא הגיעו לגיל 90 ואתם רוצים לחגוג להם בצורה מפתיעה ושונה? אולי הם עברו לא מעט בחיים, אך תמיד אפשר להמשיך ולהתרגש. איך עושים זאת? עם מפעיל ליום הולדת 90! מרום מור בעל ניסיון רב במופעים מכל סוג, זאת לאחר שהוא כבש את הבמות הגדולות ביותר בעולם – מאסיה ועד אמריקה. המופע הינו מופע שמגיע כמה שיותר קרוב לקהל האורחים ובעיקר לחוגג יום ההולדת, כאשר פעימות לב מוגברות וכפיות שמאבדות את צורתן הן רק חלק ממה שמצפה לכם!

  היכן ניתן לחגוג עם מרום מור?

  מרום מור מגיע לחגוג אתכם היכן שרק תרצו! כשאתם בוחרים ליהנות ממופע המוגש לכם על ידי מפעיל ליום הולדת 70, אתם בוחרים בטוב ביותר! מרום מנוסה גם באירועים גדולים עם מאות צופים וגם באירועי בוטיק יותר המאפיינים את ימי ההולדת בהם מתארחים עשרות אורחים. בכל יום הולדת – 50 או 80, מרום הוא הדרך שלכם לחגוג! מפעיל ליום הולדת 80 יראה לכם מחדש התרגשות מהי…

   

   

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO