לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  יום גיבוש בתל אביב

  תסתכל איזו טלפתיה מסביב! גיבוש לעובדים בתל אביב

  ההון היקר לכם ביותר כשמדובר על בית העסק שלכם הוא צוות העובדים. כמו כל דבר אחר שיקר לכם, אתם משקיעים בו. צוות העובדים שלכם משקיע בכם המון – בשעות עבודה רבות, בניסיון ובידע שהם חולקים אתכם ובנאמנות טוטאלית אליכם. כעת, יש לכם הזדמנות להחזיר להם בחיבוק גדול, או לפחות במופע בלתי נשכח! הפעלה ליום גיבוש בתל אביב עם מרום מור ומופע הטלפתיה והחושים שלו, הוא כל מה שאתם צריכים על מנת לזכות בחיבת העובדים שלכם.

  לא צריך מספר רעיונות ליום גיבוש בתל אביב, מספיק אחד בלבד!

  מנהלות הרווחה וגם אתם כמנהלי הצוות, יכולים להשקיע שעות בחיפוש אחר פעילויות שונות. בסרט כבר צפיתם, ארוחה טובה כבר אכלתם ואפילו יצאתם למסע בחיק הטבע. כעת, יש לכם הזדמנות ללכת אחר הלא המוכר, אחר המסתורי ואחר המרגש: פעילות לעובדים בתל אביב המגיעה בדמות מופע טלפתיה וחושים של מרום מור. המופע המפורסם של מרום הינו בעל מוניטין בינלאומי, זאת לאחר שהוא כבש את הבמות הגדולות ביותר בעולם, סחף קהלים וזכה למחיאות כפיים סוערות על החוויה שהוא העביר את הצופים.

  הקשר בין מופע טלפתיה וחושים ובין גיבוש עובדים בתל אביב

  מדוע פעילות גיבוש בתל אביב בדמות מופע טלפתיה היא הדרך הטובה ביותר לגבש את העובדים? המון פעמים במופעים, כל צופה עובר את החוויה בצורה עצמאית לבדו. המופע של מרום מור מבקש להעביר את החוויה בצורה אחרת לגמרי: בדרך בה הקהל מלוכד, מגובש ולוקח חלק בלתי נפרד מהמופע. בדיוק בגלל סיבה זו, העובדים שלכם לא רק צופים במופע, אלא גם מתגבשים. לאורך המופע מעלה מרום אל הבמה צופים מהקהל, שמתנסים בקסמו מקרוב. בעת שחבריהם למקום העבודה צופים בהם, הם זוכים לעידוד וכך נוצר לו מעגל גיבוש ופירגון מאד גדול. חוויה ייחודית כמו שעוברים במופע של מרום, היא חוויה שיוצרת שיח משותף וכייף גדול בין כל העובדים!

  היכן ניתן לערוך את יום הגיבוש התל אביבי?

  יום גיבוש לעובדים בתל אביב הנערך עם המופע של מרום מור ניתן לערוך בכל מקום שרק תרצו. המון פעמים עליכם להתאים את עצמכם אל המופע, אך המופע של מרום מור מתאים עצמו במידה רבה אליכם. על כן, דעו כי ניתן לערוך את המופע אל מול קהלים גדולים או קטנים בהתאם למספר העובדים בצוות שלכם, אפשרות להנחות את הערב, וגם ניתן לערוך אותו במגוון לוקיישנים: בחדר פרטי במסעדה, בבית פרטי של אחד העובדים, באולם הכנסים במשרד או במתחם אירועים ששכרתם. מופע שכזה טרתם ראיתם! מצפה לכם חוויה עשירה וייחודית המבוססת על מסע מרתק שלא ניתן לדעת איך הוא יתחיל ואיך יסתיים. ההתרגשות? מתחילה ממש עכשיו! העניקו לעובדים שלכם הרבה יותר ממה שהם מצפים לו…

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO