לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  הפעלה מצחיקה

  הפעלה ייחודית לערבי מבוגרים!

  בערבים ואירועים בהם אתם מארחים את קהל האורחים היקר לכם, חשוב לכם להיות מארחים נפלאים שיקבלו מחמאות על אירוח מוקפד ונעים. הדרך שלכם למנף את האירוע ולשמח את האורחים שלכם היא עם הפעלה מצחיקה למבוגרים. לא מעטים המארחים הסבורים כי “הפעלה” אינה תחום השייך כולו לעולמות הילדים, אך ישנן הפעלות מיוחדת ומותאמות לאירועי המבוגרים. הפעלה שמעביר באירוע שלכם מרום מור מתאימה לאירועים עסקיים ופרטיים עם כל קהל מוזמנים – קטן או גדול.

  קלאסיקה על זמנית: הצחוק!

  המופע המוצע לכם על ידי מרום מור הינו מסוג הפעלה מצחיקה לערב חברה או ערב פרטי. מדוע דווקא אירוע מצחיק? הצחוק הינו קלאסיקה, אין אדם שלא אוהב לצחוק, הוא משותף לכל הקהלים, הוא שובר חומות ומקרב לבבות. המופע של מרום מור מבוסס על אלמנטים של טלפתיה וחושים, כאשר כל המופע מועבר בחינניות והמון כייף. בעוד ישנם מופעים שנתפסים כטרנדים, מופע כמו מופע בידור איכותי וגבוה הינו נצחי ומתאים לכם לכל אירוע ואירוע שאתם עתידים לחגוג!

  מופע של טלפתיה וחושים בשידוך להומור וכריזמה

  מרום מור אינו מציע לכם מופע סטנד-אפ, אלא מופע ייחודי הרבה יותר. נדמה כי הקהל כבר שבע ממופעי הסטנד-אפ, וכבר קשה מאד לרגש, לחדש ולהצחיק עם מופעים מסוג זה. מרום מור הינו אמן במה כריזמטי בעל שם בינלאומי שכבש את הבמות הגדולות ביותר בכל חמשת היבשות. טלפתיה וחושים הינם תחומים מעניינים ומסקרנים שמשאירים דרך קבע את הקהל נרגש ומופתע. תנו למרום להפעיל את הקסם שלו גם באירוע שלכם! המחמאות? לא יאחרו להגיע…

  הפעלות מצחיקות לערב מבוגרים הכי קרוב שרק אפשר!

  אתן חוגגות את הנשיות שלכן בערב נשים שהכניסה לגברים אליו אסורה? הגבר היחיד שיהיה נוכח בחדר יהיה האמן המוביל את האירוע שלכן – הפעלה מצחיקה לערב נשים עם מרום מור. בעוד ישנם מופעי טלפתיה וחושים בהם ישנו דיסטנס רב בין האמן ובין הקהל, הרי שהמופע של מרום מור מגיע הכי קרוב שרק אפשר! מופע הקלוז אפ של מרום מור הינו מופע העובר בין האורחות באירוע, כאשר כל אורחת יכולה לראות את הפלא מקרוב. מופע שכזה בעל גוון ייחודי יותר וכזה שמעודד את הנשים בקהל להשתתף, להתלהב ולהצטרף להתרגשות הגדולה.

  הפעלה מצחיקה לערב גיבוש: כי אין דבר מגבש יותר מצחוק

  ימי הגיבוש נושאים מטרה די ברורה: לגבש. צוות העובדים שלכם אומנם מתראה בכל יום מחדש, אך לא תמיד בנסיבות מצחיקות – אלא יותר לענייני עבודה. הפעלה מצחיקה ליום גיבוש כמו זו המוגשת לכם ממרום מור, היא כל מה שאתם צריכים על מנת להפוך את העובדים שלכם למקשה אחת מגובשת ובלתי מנוצחת. צחוק הינו כמו אהבה – ומסתמן ככוח חזק ומרפא. החוויה המשותפת של הצחוק יוצרת גיבוש, חוויה משותפת ורגעים שישארו בלבבות העובדים גם למחרת.

  מהופעות של אנשים פרטיים ועד ארגונים עסקיים גדולים

  אז למי מתאים המופע של מרום מור? פשוט לכל הקהלים המבוגרים! הפעלה מצחיקה ליום הולדת נכללת תחת האירועים הפרטיים, וניתן לשלב את המופע גם באירועים פרטיים נוספים כמו מסיבות הפתעה, מסיבות רווקים ורווקות, אירועי נישואין, חתונות כסף וזהב ועוד. מרום מנוסה מאד גם אל מול הקהל העסקי ועל כן המופע מתאים לאירועי בוטיק וגם אירועים גדולים מאד הכוללים את אירועי החברה והגיבוש, כנסים ותערוכות, אירועי קד”מ והשקות מוצרים או כל אירוע אחר בו אתם רוצים לשזור אלמנטים של הומור, טלפתיה וחושים.

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO