לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  הנחיית בר מצווה

  חוגגים אירוע מצווה עם מנחה מדליק!

  אירועי בר המצווה הם כבר מזמן לא אירועים שנחגגים בהיקפים מצומצמים! כיום, הגברים הקטנים רוצים חגיגה גדולה שלא תישכח לעוד הרבה זמן. לא משנה אם אתם חוגגים את בר המצווה במתחם אירועים מפואר או בחצר הבית – חשוב שיהיה מנחה מקצועי ומנוסה שיקח על עצמו את המלאכה החשובה והמוערכת – הנחיית טקס בר מצווה.

  מדוע צריך מנחה מצחיק לבר מצווה?

  ראשית, מדוע צריך בכלל מנחה לאירוע כמו אירוע בר מצווה? התשובה לכך פשוטה מאד: מדובר על אירוע לכל דבר! אירוע בר המצווה אינו עוד יום הולדת, אלא אירוע שצריך לקחת אותו במלוא הרצינות. אירועי המצווה הנחגגים בשנים האחרונות, מאופיינים בפורמט כזה שבו ישנן לא מעט אטרקציות, כניסה ייחודית של הילד החוגג ועוד הפתעות שצריך להציג אותן. על כן, הנחיית אירוע בר מצווה הינה הכרחית וחיונית!

  אמן החושים מרום מור יוביל את אירוע בר המצווה ויציג את הילד החוגג עם כניסה מרשימה, לאחר מכן יכריז על החלק בו מגישים את הארוחה העיקרית ולבסוף יזמין גם את ספקי האטרקציות לשמח את כל הילדים.

  חוויה אדירה לילדים!

  החלטתם לחגוג את המעבר מהילדות אל הבגרות של ילדכם באולם אירועים מפואר? מרום יגיע לחגוג אתכם עם הנחיית בר מצווה באולם! באירועים שכאלו הקהל מעורב וכולל גם אנשים מבוגרים וגם קהל גדול מאד של ילדים. מרום נערך לפני הגעתו אל האירוע, כך שהוא מתאים את ההנחייה אל קהל היעד והאורחים. המשמעות היא שמצפה לילדים הפתעה גדולה מאד עם הנחייה מצחיקה, חיננית וכזו המועברת בגובה העיניים!

  הניסיון של מרום, הרווח שלכם

  הדבר החשוב ביותר במנחה הוא הניסיון שלו. אירוע בר מצווה הוא אירוע שאתם חוגגים לילדכם רק פעם אחת בחיים, כך שחשוב שהמנחה שיוביל את האירוע החשוב כל כך יהיה מנחה מקצועי, מנוסה וכזה שיכול לקחת על עצמו להנחות אירוע בסדר גודל שכזה. מרום בעל ניסיון רב בעמידה אל מול קהלים גדולים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שיש מי שיעניק את המסגרת המחמיאה ביותר לאירוע של ילדכם! מזל טוב!

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO