לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  רעיונות לבר מצווה

  חגיגת בר מצווה בחורף עם מופע טלפתיה!

  אירוע בר מצווה אינו אירוע שדומה לימי ההולדת האחרים – לא במה שהוא מייצג ולא בדרך שחוגגים אותו. אחרי שהחלטתם לחגוג במתחם אירועים מפואר ולהזמין מאות מזומנים, כל שנותר לכם הוא לגבש רעיון מרכזי שיוביל את האירוע שלכם. כיום, גם ההורים וגם הילדים החוגגים רוצים לשלב אטרקציה מפתיעה באירוע, כאשר השאלה הגדולה היא איזו אטרקציה. גם אתם מחפשים אחר רעיון לבר מצווה? מופע הטלפתיה של מרום מור הינו הדרך המושלמת לחגוג את אירוע המצווה!

  רעיונות לבר מצווה בחורף: שתפו גם את ילדכם

  חשוב מאד לשתף את הילד שלכם בכל תהליך הפקת אירוע המצווה. ילדים בגיל 13 כבר בעלי דעה משלהם וחשוב להם מאד להשמיע אותה. מעבר לכך, בעת שאתם כהורים תבחרו באטרקציה שאינה מוצאת חן בעייני ילדכם, הרי שהוא יביע את חוסר שביעות רצונו וכך המטרה שהוא יהנה מהאירוע לא מתממשת. הדרך שלכם למצוא מופע מומלץ לבר מצווה היא עם בחינה של כמה רעיונות שונים, כאשר חשוב להתחשב בדעתו של ילדכם. כך, תגיעו גם אל אמן חושים לבר מצווה שיכניס קסם מיוחד לאירוע המרגש!

  שאלו את עצמכם: איזו אטרקציה מתאימה לכל הקהלים?

  אתם רוצים לבחור פעילות לבר מצווה שתהיה פעילות מנצחת, ובצדק. איך מוצאים אותה? עם מענה על השאלה: איזו פעילות מתאימה גם לילדים וגם למבוגרים? כידוע, אירוע שכזה מלכד בתוכו את בני המשפחה, החברים הטובים של המשפחה והחברים הטובים של הילד, כך שמדובר על קהל מגוון מאד מבחינת הגילאים. מופע קסמים לבר מצווה, טלפתיה וחושים כמו של מרום מור הינו מופע המתאים לכל המשפחה! באפשרותכם ליהנות גם ממופע ייחודי, בו מרום מגיע אל האורחים היושבים מסביב לשולחנות – כך שהקסם הגדול נמצא במרחק נגיעה בלבד.

  כמה תעלה לכם חוויה שכזאת באירוע המצווה של ילדכם?

  בעוד ישנן רעיונות לבר מצווה שעולות אלפי שקלים ומעניקות חוויה רגעית לכם ולילד החוגג, מופע הטלפתיה של מרום מור מעניק זיכרונות לכל החיים! המופע מתומחר בעלות נוחה ושווה לכל כיס, כך שכל שנותר לכם הוא ליהנות מהמסע הצפוי לכם…

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO