לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  הפעלה לבר מצווה באולם

  חוגגים בר מצווה באולם עם מופע חושים!

  הפעלה לבר מצווה באולם עם מרום מור היא הדרך שלכם להפתיע את כל האורחים באירוע! גיל 13 הינו גיל משמעותי בתרבות היהודית, כך שאכן מדובר על סיבה למסיבה! המופע הניתן לכם על ידי מרום מור הינו מופע המבוסס על טלקינזיס – היכולת להזיז חפצים באמצעות כוח המחשבה. מרום מור הינו מנטאליסט שבכוחו להשפיע על התנהגות החומר והנעת גופים הנמצאים במרחק פיסי ממנו. חיפושכם עבור מופע לבר מצווה באולם יכול להסתיים כעת!

  יום הולדת של פעם בחיים עם אמן חושים לבר מצווה באולם!

  פעילות לבר מצווה באולם כמו מופע החושים של מרום מור הינה פעילות המתאימה לכל הקהלים באירוע! לרוב בעלי השמחה לא יודעים איזו פעילות לבחור – כזו המתאימה לקהל המבוגר או לקהל הילדים. עם המופע של מרום מור אתם לא באמת צריכים להחליט, זאת מאחר והמופע מתאים לכל הקהלים! מרום מור, אמן בעל שם בינלאומי, מצליח לבנות גשר המחבר ומלכד בין כל האורחים. מרום דואג לשתף את קהל האורחים במופע, תוך שהוא גם יורד אל הקהל ומבצע חלק נכבד מהמופע פנים אל פנים.

  בר מצווה בישראל? המופע באנגלית!

  המון יהודים מהתפוצות מגיעים אל ישראל על מנת לחגוג את בר המצווה לילדיהם! אם גם אתם הגעתם אל ישראל על מנת לחגוג את בר המצווה, תוכלו לשלב מופע טלפתיה לבר מצווה באולם אירועים! עבור יהודי התפוצות ישראל הינה אתר עליה לרגל, וכעת, לאחר שהחלטתם לחגוג את האירוע המרגש על אדמת הקודש, כל שנותר לכם הוא להוסיף ערך מוסף לאירוע המרגש שחוגג ילדכם! מרום מור יוכל להעביר את מופע הטלפתיה גם בשפה האנגלית – זאת על מנת שכל האורחים יוכלו ליהנות מהמופע הייחודי בעל השם העולמי.

  מדוע חשוב שתהיה הנחייה לאירוע כמו בר מצווה?

  לצד מופע הטלפתיה, מרום מור יכול להנחות גם את אירוע בר המצווה. מדוע חשוב שיהיה מנחה באירוע שכזה? אירוע בר המצווה מחולק לללא מעט חלקים: שלב קבלת הפנים, שלב הברכות, רחבת הריקודים והארוחה המרכזית. בעת שישנו מנחה כרזימטי כמו מרום מור, האורחים נהנים ממתווה ברור לאירוע.

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO