לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  אירוע פתיחת השנה

  כל שנה מתחילה עם אירוע פתיחת השנה

  אירועי פתיחת השנה הינה אירועים מרגשים, אשר נהוג לחגוג אותם בדרך מיוחדת ומפתיעה. בכל מסגרות התעסוקה, נוהגים המעסיקים להעניק טון חיובי ומפנק לעובדים, רגע לפני שנכנסים אל שיגרת העבודה עם בואה של השנה החדשה. החלטתם לערוך אירוע לפתיחת שנה ואתם רוצים להפתיע את העובדים שלכם? העניקו להם טעם מרגש עם מופע הטלפתיה והחושים של מרום מור.

   

  כך הולכת להראות כל השנה שלכם

  לא אחת נאמר כי חגיגות השנה החדשה הן ההשתקפות של השנה הבאה עלינו לטובה. אם כן, בעת שאתם מחפשים רעיון לערב פתיחת שנה, הרי שיש לכם אחריות: להבטיח כי האירוע המרגש שאתם מארגנים לעובדים שלכם, יהיה רק שריקת הפתיחה לכל העתיד לבוא. מופע הטלפתיה והחושים של אמן החושים הבינלאומי מרום מור, מבטיח לכם חגיגה נפלאה המבוססת על בידור איכותי, חוויה יוצאת דופן והיכרות עם עולם חדש ומרגש.

   

  רכבת הרים של רגשות

  זו אינה השנה הראשונה שבה אתם עורכים אירוע תחילת שנה, ובטח שלא השנה הראשונה שבה העובדים שלכם נוכחים באירוע שכזה. המשמעות היא כי נדמה שישנו מיצוי, חזרה על אירועי העבר ובעיקר רוטינה שיגרתית שלא מאפיינת כלל את אירועי פתיחת השנה המרגשים. הפעם, תוכלו לעשות זאת אחרת! מופע הטלפתיה והחושים של מרום מור, הוא לא עוד מופע בידור, אלא מדובר על מופע שתחילתו ידועה, אך סופו מיסתורי ותלוי בהרכב המשתתפים, שיתוף הפעולה שלהם ומצב רוחם. אתם מוכנים לצאת למסע מרתק?

  למה דווקא מרום מור?

  מופע לערב פתיחת שנה אינו עוד מופע. מדובר על מופע בעל אחריות רבה, שכן הוא זה שפותח את רצף החוויות והאירועים לשנה הקרובה. לכן, צבעו את מניפת החוויות של העובדים שלכם בצבעים של התחדשות והתרגשות עם המופע הייחודי של מרום מור. לאחר סיבוב הופעות מצליח ומסוקר מסביב לכל העולם, הגיע מרום אל הבית – אל ישראל. כעת, אתם יכולים להנות מאמן כריזמטי, מבדר וסוחף שעתיד לקחת אתכם למסע אל הלא נודע באירוע פתיחת השנה. הדרך לשנה טובה מתחילה באירוע טוב.

  מופע פתיחת שנה

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO