לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  אמן חושים ליום הולדת

  חוגגים יום הולדת עם אמן חושים!

  פעם ב-365 ימים, אור הזרקורים מופנה אליכם! חגיגת יום הולדת היא חגיגה שכבר המון זמן לא שמורה רק לילדים, אלא רבים המבוגרים שרוצים לחגוג ובגדול את היום בו הם נולדו. כעת, רגע לפני שאתם סוגרים את רשימת המוזמנים ואת הלוקיישן לחגוג בו, איך תתרגשו ותרגשו בעצמכם? מרום מור, אמן חושים ליום הולדת, יחגוג אתכם את ההישגים שצברתם בשנה האחרונה ואת גדילתכם בשנה עם מופע טלפתיה מרגש, ייחודי ושונה מכל מה שהכרתם!

  בכוחו של מרום מור להשפיע בהשפעה מנטלית על התנהגות של חומרים שונים. בעוד מבט שלכם על כפית יכול להסתכם בחוות דעתכם עליה האם היא יפה או לא, בכוחו של מרום לפעול על פי טלקינזיס – היכולת להניע גופים ועצמים שונים גם ממרחק וכמובן שמבלי לגעת בהם. מרום מור, אמן חושים ליום הולדת למבוגרים, יכול באמצעות כוח המחשבה שלו להניע חפצים שונים ובעיקר לרגש אתכם ביום החג שלכם!

  מה עושה אמן חושים מומלץ ליום הולדת?

  ביום ההולדת שלכם אתם נרגשים, ובעקבות ההתרגשות שלכם עולות לכם לראש ופועמות לכם בלב המון מחשבות. חשבתם שרק אתם יודעים מה אתם חושבים? כדאי שתחשבו שוב! בכוחו של מרום לקרוא מחשבות, להזיז חפצים ולגרום להתרגשות גדולה שתציף אתכם ותהפוך את חגיגת יום ההולדת שלכם לחגיגה בלתי נשכחת! המופע הינו דינאמי ולא באמת ניתן לקבוע מראש מה יהיה בו. מרום פועל על פי אינטואיציה, דינאמיקה עם הקהל וכוח המחשבה שלו שפועל באותו הרגע.

  מחפשים אטרקציה ליום הולדת? ביום הוהלדת הקרוב שלכם, בעיקר כשמדובר על יום הולדת עגול המזמן חגיגה גדולה וייחודית, כל שאתם צריכים הוא לצאת משגרת החגיגות הרגילה ולהפתיע את האורחים שלכם ואת עצמכם במופע שטרם נראה כמותו! אמן חושים ליום הולדת 50 כמו מרום יגיע לפזר את הקסם שלו ולהרים את לבבות האורחים לאוויר!

  אפקט הפתעה כפול: מסיבת הפתעה ומרום מור

  ואם אתם אלו שמתכננים את ההפתעה לאדם אהוב ויקר לכם, דעו כי אפקט ההפתעה הגדולה ביותר הוא לחגוג הפתעה על הפתעה: מסיבת הפתעה עם מופע בהפתעה הניתן על ידי מרום מור. אמן חושים ליום הולדת 60 כמו מרום ימנף את מסיבת ההפתעה שלכם הכי גבוה שאפשר, כאשר הקסם הייחודי יחל עם פתיחת המסיבה. האורחים ובעל השמחה הם חלק בלתי נפרד מהמופע, כך שמצפה לכם ערב נדיר שהוא הרבה מעבר למסיבת יום הולדת.

  היכן שלא תחגגו, עם מי שלא תחגגו

  אמן חושים ליום הולדת 70 כמו מרום יכול להופיע להופיע בפני קהל אינטימי וקטן וגם בפני קהלים גדולים על פי דרשיתכם. את המופע ניתן לערוך בבית פרטי או בהיכל גדול, כאשר כל שנדרש הוא קהל המשתף פעולה. את יום ההולדת הקרוב שלכם לא תצליחו לשכוח, גם אם ממש תנסו…

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO