לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  אטרקציה לאירוע פרטי

  אירועים פרטיים עם אטרקציה בלתי מנוצחת!

  בכל יום נערכים מאות אירועים פרטיים שמשמחים את בעלי האירוע ואת קהל האורחים המגיע לחגוג. אם גם אתם עתידים להיכנס בקרוב אל נעליהם של מארחי האירוע, לבטח סימנתם לעצמכם מטרה ברורה: לשמח ולהפתיע את האורחים שלכם. אז לצד לוקיישן אקזוטי, קייטרינג משובח ובר אלכוהול משודרג, צריך להוסיף ערך מוסף לאירוע שלכם: אטרקציה בדמות מופע קריאת מחשבות לאירוע פרטי. האטרקציה שתשלבו הופכת אתכם מיידית למארחים טובים יותר, זאת מאחר והיא משתקפת כהשקעה שלכם כלפי האורחים.

  הפעלה לאירוע פרטי במסגרת חוג בית

  בעוד ישנם אירועים של שמחות בדמות ימי הולדת או חתונות, גם ישנם אירועים פרטיים אחרים. הדוגמא הקלאסית היא כמובן חוגי הבית המלכדים אנשים בעלי זיקה לעולמות תוכן דומים. חוג הבית הבא יערך אצלכם? הדרך שלכם לסקרן את החברים לחוג, להפתיע אותם ולהעלות את סף ההתרגשות היא עם אטרקציה לאירוע פרטי בבית של מרום מור. מופע הטלפתיה והחושים של מרום מור הינו מופע שהקהל הבינלאומי מכיר היטב: מופע קסום ומרתק שלא יודעים איך הוא מתחיל ולא יודעים איך הוא נגמר. מרום יכול להעביר אטרקציה לאירוע פרטי ואינטימי גם בבית הפרטי שלכם אל מול עשרות בודדות של אורחים.

  הילד הגיע למצוות? כאן מתחילים להתרגש!

  אירוע המצווה הוא אחד האירועים המרגשים ביותר – גם עבור הילדים החוגגים וגם עבור ההורים הנרגשים. חשוב לזכור שאירוע המצווה מסמל את המעבר מילדות אל בגרות, כך שחשוב לשלב אטרקציה באירוע שתדגיש את הבגרות ותעלים את הזכר לילדות. החלטתם לשלב אטרקציה לאירוע פרטי באולם? מרום מור מככב גם באירועי בת ובר מצווה! המופע של מרום מתאים לכל הקהלים: גם לילדים שהגיעו לחגוג עם ילדכם וגם לקהל המבוגרים. להתרגשות ופליאה אין גיל – ומרום מוכיח זאת פעם אחר פעם עם מופע הבידור הגבוה שהוא מעביר.

  שוברים את הכוס ונהנים ממופע קריאת מחשבות

  בימים אלו אתם מתכננים את הפרטים האחרונים לקראת אירוע האהבה הגדול שלכם? אירועי החתונה הינם אירועים שבהם משתתפים אורחים רבים, כך שאתם גם צריכים אטרקציה לאירוע פרטי רב משתתפים. קהל האורחים שלכם באמת שכבר ראה הכל, כך שלרגש אותו עם אטרקציה בנאלית? לא באמת תצליחו. המופע המוגש על ידי אמן החושים והטלפתיה מרום מור, הוא מופע נדיר ויחיד מסוגו, המשלב כריזמה יוצאת דופן, חוש הומור משובח וחוש מפותח עוד יותר באמצעותו הוא יגרום לאורחים שלכם לשכוח לרגע את שמם…

  מסיבת הפתעה עם אטרקציה בהפתעה!

  במסיבות הפתעה המטרה הגדולה ביותר היא להפתיע! מעבר לכך שמי שחוגג יום הולדת יופתע לראות אתכם ואת כל החברים הטובים, הרי שהוא יופתע גם מההפתעה הגדולה שתכינו לו בדמות מופע מרהיב ויוצא דופן! תנו למרום להוביל את מסיבת ההפתעה ולשקף בפניכם עד כמה לא מאוחר אף פעם להיות מופתעים ונרגשים…

   

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO