לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  אטרקציה לאירועי רווחה

  מופע בידור באהבה לכל אירועי הרווחה

  למנהלות משאבי האנוש ומנהלות הרווחה יש תפקיד חשוב בארגונים הגדולים ובחברות הקטנות השונות. מעבר לעבודתן שבשגרה, יש להן גם אחריות גדולה והיא למצוא רעיונות לאירועי רווחה. מופע הטלפתיה של אמן החושים מרום מור, הוא אותו הרעיון שאחריו אתן מחפשות. ימי כייף המתחילים בשעות הבוקר ומסתיימים בשעות הערב כבר הפכו מתישים וידועים מראש, וכעת, כשאתן רוצות להפתיע ולרגש, מופע טלפתיה לאירועי רווחה הוא הדרך שלכם אל לבם של כל העובדים.

  אירועי רווחה לעובדים לא רק אחרי שעות העבודה

  המופע של מרום מור הינו מופע המגיע עד אליכם בשעה וביום הנוחים לכם. אם תרצו להפתיע את העובדים בהפסקה מיום העבודה בשעות העבודה, מרום יגיע אל אולם הכנסים בבניין המשרדים שלכם ויעניק לכם ולעובדים שלכם אתנחתא של בידור גבוה, התרגשות אינסוף וחיוכים מפה לאוזן. אירועי רווחה הם אירועים שחשוב לדייק בהם, זאת מאחר והם מגיעים לרוב רק פעם אחת בשנה. עד שחוגגים אירוע שכזה, מעניקים לכל צוות העובדים מופע איכותי שכמותו טרם נראה.

  בחצר הפרטית או באולם אירועים – חוגגים ובגדול

  אז אחרי שתם החיפוש אחרי אטרקציה לאירועי רווחה ומרום מור, אמן הטלפתיה והחושים כבר בדרך אליכם, כל שנותר לגלות הוא לאן להגיע. מאחר והמופע מוגש באופן אישי אליכם, תוכלו לבחור את המיקום המושלם עבורכם: המון פעמים אירוחי הרווחה נערכים בחצר של אחד העובדים, או לחילופין בעולם אירועים גדול כחלק מאירוע חברה. מרום מור לא רק מנחה לאירוע רווחה, אלא הרבה יותר מזה.

  מאירוע החברה שלכם אפשר להפיק המון, ועם בחירת רעיון מקורי לאירוע רווחה אכן תוכלו להפיק המון. כל האירוע מבוסס על אפקט הפתעה, שיוצר אצל הקהל גלים של התרגשות, ציפייה וכייף גדול. בעת שהעובדים שלכם חולקים את אותה ההתרגשות והחוויה שלא ניתן באמת להעביר במילים, הם מתגבשים ומתלכדים יחד בערב של בידור איכותי. צוות עובדים חזק הוא משאלתו של כל מנכ”ל ומנהל, ואירוע רווחה איכותי ומגבש הוא הדרך שלכם לעשות זאת. אשליות, תעתועים, פעימות לב מואצות, עיניים סקרניות ומחיאות כפיים סוערות – מתחילים!

   

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO