לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  אודותיי

  מרום מור נחשב לאמן טלפתיה מהמובילים בארץ ובעולם. מופיע בפני חברות וארגונים במגזר העסקי והציבורי; כגון, ויזה העולמית, יס פלאנט, הטכניון, חברת החשמל, אורטל תיירות ונופש, גלובוס מקס, המכללה האקדמית להנדסה – אורט בראודה, הפניקס, ארגון המהנדסים ועוד…

  מרום מתמחה באמנות החושים והפרא פסיכולוגיה ויכול להעיד על עצמי כאשף במה מגיל צעיר אשר התפרסם במיוחד לאחר היכרותו עם אורי גלר במהלך ביקורו באחוזתו בלונדון. באותו הזמן, החלו השניים לחשוב על רעיונות לפיתוח מופע מרתק ובלתי נתפס. במופעים שלי, אני מדהים ומצחיק את הקהל בהופעות ובהרצאות שאני מעביר במשך לפחות כשעה שלמה. כל מופע הוא בעל תוכן ייחודי המותאם לאירוע, ומכיל הומור וקלילות לצד אפקטים מרהיבים וייחודיים באופן בינלאומי.

  אורי גלר, אמר על מרום מור שהוא הדבר הגדול הבא בתחום והגדיר אותי כממשיך הטבעי של אותה הדרך אותה הוא עצמו פרץ.

  איך התחלתי את דרכי?

  את כישרון הטלפתיה והבמה מרום גילה במקרה, בילדותו. מאז שהכיר בכך, נתפס לעניין והשקיע את כל כולי בפיתוח האמנות הזו. כילד, היה תזזיתי ושובב והיום הוא רואה כשליחות בהופעה בפני קהל, ובהצגת עולם הטלפתיה על כל גווניו: הקהל משתתף במופע, נהנה מבידור איכותי ויוצא עם חוויה, שמשאירה חותם לזמן רב. בהרצאותיו, מלמד מרום ידע חדש באופן שנון, מצחיק וסוחף. לשיטתו, כולנו יכולים לרכוש טכניקות של השפעה. לא מדובר ביכולת על-טבעית, אלא בלימוד ידע מעשי שימושי, ידע שהוא אתי, פשוט וחדשני. מרום משלב בעבודתו ניסיון שצבר משנים רבות של עבודה בתחום המכירות, טכניקות מעולם אמנות החושים בה התנסה מגיל צעיר, וכן טריקים שמאחורי הקלעים: פענוח שפת גוף, מיומנויות יצירת מציאות וחשיבה חיובית.

  מרום מצחיק את הקהל ומעשיר אותו בידע מתקדם, תוך שילוב של אמנות חושים וטלפתיה. בין לקוחותיו יש קהלים מגוונים – ועדי עובדים, חברות תעשייה, ארגונים ציבוריים וצוותי חינוך.

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO