תפריט

מרום מור, אמן טלפתיה מהמובילים בארץ ובעולם. מופיע בפני חברות וארגונים במגזר העסקי והציבורי; כגון, ויזה העולמית, יס פלאנט, הטכניון, חברת החשמל, אורטל תיירות ונופש, גלובוס מקס, המכללה האקדמית להנדסה – אורט בראודה, הפניקס, ארגון המהנדסים ועוד…

הנו מתמחה באמנות החושים והפרא פסיכולוגיה  ,מרום הוא אשף במה מגיל צעיר והתפרסם במיוחד לאחר היכרותו עם אורי גלר במהלך ביקורו באחוזתו בלונדון , באותו הזמן החלו השניים לחשוב על רעיונות לפיתוח מופע מרתק ובלתי נתפס , כשעה שלמה שמרום מדהים ומצחיק את הקהל הן בהופעות והן בהרצאות המקצועיות שלו. כל מופע הוא בעל תוכן ייחודי המותאם לאירוע, ומכיל הומור וקלילות לצד אפקטים מרהיבים וייחודיים באופן בינלאומי.

אורי גלר, אמר על מרום שהוא הדבר הגדול הבא בתחום והגדיר אותו כממשיך הטבעי של אותה הדרך אותה הוא עצמו פרץ.

מרום מור גילה את כישרון הטלפתיה והבמה במקרה, בילדותו. מאז שהכיר בכך, נתפס לענין והשקיע את כל כולו בפיתוח האמנות הזו. כילד היה תזזיתי ושובב והיום הוא רואה שליחות בהופעה בפני קהל, ובהצגת עולם הטלפתיה על כל גווניו: הקהל משתתף במופע, נהנה מבידור איכותי ויוצא עם חוויה, שמשאירה חותם לזמן רב. בהרצאותיו, הוא מלמד ידע חדש באופן שנון, מצחיק וסוחף. לשיטתו, כולנו יכולים לרכוש טכניקות של השפעה. לא מדובר ביכולת על-טבעית, אלא בלימוד ידע מעשי שימושי, ידע שהוא אתי, פשוט וחדשני.מרום משלב בעבודתו ניסיון שצבר משנים רבות של עבודה בתחום המכירות, טכניקות מעולם אמנות החושים בה התנסה מגיל צעיר, וכן טריקים שמאחורי הקלעים: פענוח שפת גוף, מיומנויות יצירת מציאות וחשיבה חיובית.

מרום מצחיק את הקהל ומעשיר אותו בידע מתקדם, תוך שילוב של אמנות חושים וטלפתיה. בין לקוחותיו של מרום יש קהלים מגוונים – ועדי עובדים, חברות תעשייה, ארגונים ציבוריים וצוותי חינוך.

ראשי אודות בלוג אירועים פרטיים אירועים עסקיים הנחיית אירועים ממליצים סרטונים מן העיתונות

חוגי בית אמן חושים לבר מצווה יום הולדת למבוגרים אטרקציות לימי הולדת מופע פרטי

אירועי חברה וועדי עובדים ערב מנהלים ערב גיבוש לעובדים ערב חברה לעובדים אזורי שירות מפת אתר
רעיונות להרמת כוסית ערב צוות לעובדים יום הולדת 40 יום הולדת 50 יום הולדת 60 יום הולדת 70 רעיונות ליום הולדת 80
קוסם למבוגרים קוסם לבר מצווה

כל הזכויות שמורות © מרום מור

 
בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Getproseo