לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  מנטליסט

  מנטליסט לאירועים בלתי נשכחים – מרום מור!

  היו ימים שבשביל לחגוג את האירוע הפרטי או העסקי שלכם עם מנטליסט לאירועים, היה עליכם להזמין מחו”ל אמן בעל שם. כעת, האמן המפורסם מגיע עד לאירוע שלכם והוא תוצרת כחול-לבן: מרום מור! מרום הוא מנטליסט ישראלי שמעביר מופעים לקהלים גדולים וקטנים על פי דרישה במגוון אירועים שונים. המופע של מרום מבוסס על היכולת לקרוא את שפת הגוף ועל ביצוע קסמים המשפיעים בפן הפסיכולוגי כמו מניפולציה מחשבתית או קריאת מחשבות. אירוע המבוסס על מנטליזם הוא אירוע שתקבלו עליו מחמאות ובעיקר תחשפו בו את קהל האורחים שלכם לפלא.

  למה כדאי להזמין את מרום מור כמנטליסט לאירוע שלכם?

  מנטליסט בינלאומי מוכר במופע מהפנט שסוחף כל קהל!

  מנטליסט שיודע לדבר עם כל סוגי הקהלים ולהתאים את המופע במיוחד אליהם

  רזומה עשיר: מרום הופיע בפני טדי שגיא, ארקדי גאידמק, טדי שגיא ורבים נוספים!

  אורי גלר ממליץ על מופע המנטליזם של מרום מור

  אפשרות למופע מנטליזם ייחודי גם באנגלית

  מנטליסט לאירועים שמשלב מופע מצחיק ביחד עם אינטליגינציה

  השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר:

    

   אירוע עם מנטליסט – חוויה ייחודית

   המחשבה על היכולת לקרוא מחשבות מרתקת את המין האנושי מזה שנים רבות מאוד. אין כמעט בן אדם שלא היה רוצה להצליח לזהות מחשבות של אנשים אחרים, ולכן אין פלא שמופע של מנטליסט הוא חוויה עוצמתית מאוד. במקביל מופע כזה מתאפיין גם בקלילות וזאת משום שהמטרה של הזמנת מנטליסט לאירועים היא כמובן לבדר ולהוסיף עניין לחגיגה ולא באמת לחדור אל עומק הנפש של האורחים.

   מרום מור – מנטליסט שלא רואים כל יום, צפו בקטעים מהמופע:

   מהו מנטליסט לאירועים?

   מנטליסט מומלץ לאירועים הוא אמן חושים פרפורמר המתמחה בהפגנת יכולות מנטליות בלתי רגילות לכאורה במהלך אירועים חיים, מופעים או הופעות. מנטליזם הוא סוג של בידור היוצרת אשליה של יכולות נפשיות או על-נורמליות, כגון קריאת מחשבות, חיזוי אירועים עתידיים והשפעה על מחשבותיהם של אנשים. מנטליסטים לאירועים משתמשים בשילוב של טכניקות פסיכולוגיות, מיומנויות התבוננות, הצעות ומופעי ראווה כדי ליצור את הרושם שיש להם כוחות נפשיים יוצאי דופן. הם מרבים לעסוק בקהל, קוראים שפת גוף, משתמשים בקריאה קרה ועוד.

   הביצועים של מנטליסטים לאירועים יכולים להשתנות מאוד. הם עשויים לנחש במדויק מידע אישי על חברי הקהל, לחזות בחירות שהם יעשו, או אפילו להשפיע לכאורה על החלטותיהם ללא כל רמזים ברורים. פעולות אלה מעוצבות בקפידה כדי לרתק ולעורר תעלומה בקרב הקהל, וליצור תחושה של פליאה ותדהמה.

   חשוב לציין שמנטליסטים לאירועים הם בדרנים, וההופעות שלהם נועדו להיות צורה של ביטוי אמנותי ולא מופע ממשי של יכולות על טבעיות. הם מסתמכים על פסיכולוגיה, הצעה, הכוונה שגויה וטכניקות תיאטרליות אחרות כדי ליצור אשליה של קריאת מחשבות או ביצוע הישגים יוצאי דופן אחרים.

   מדוע כדאי לשלב מנטליסט מומלץ באירוע עסקי?

   באירוע העסקי שלכם אתם רוצים ליצור רושם טוב על האורחים. אם ידעתם וגם אם לא, כיום חלק בלתי נפרד מהתוכן באירועים כולל גם ערך מוסף המוענק לקהל המוזמנים שלכם. לא משנה אם אתם מארחים תערוכה או כנס או חוגגים אירוע חברתי כמו יום גיבוש – מנטליסט לאירועים עסקיים יסלול את הדרך להצלחת האירוע שלכם. מדוע כדאי לשלב אותו באירוע?

   ראשית, מופע ייחודי שכזה שובר את הקרח בין האורחים, כך שנוצר שיח מפרה בין אנשי עסקים שונים, קולגות וכדומה. שנית, כמארחים, אתם רוצים להשתקף כחזקים, מקוריים וכאלו שידם על העליונה – עם מופע מנטליזם אתם מצטיירים כמיוחדים וככאלו הדבקים בקידמה וייחודיות. שלישית, מופע שכזה נתפס עבור רבים כמופע יקר ויוקרתי, כך שכאשר מופע מנטליזם שכזה משתלב באירוע שלכם, גם אתם אוטומטית משתקפים כעסק מצליח ומשגשג שכדאי ליצור איתו קשרים.

   מרום מור הוא מנטליסט גם לאירועים פרטיים

   ומה לגבי האירועים הפרטיים? המון פעמים יש צורך לשלב אטרקציה מרהיבה וייחודית באירוע הפרטי על מנת להבדיל אותו מכל השאר. המופע של מרום מור מתאים לשילוב גם באירועי חינה, מסיבות רווקים ורווקות, ימי הולדת, מסיבות הפתעה, מסיבות גיוס ואירועי מצווה. מנטליסט לאירוע פרטי כמו מרום מור ישאיר את האורחים שלכם נרגשים לאורך כל המופע!

   היכולות הייחודיות של מנטליסטים

   בעבר, אפשר היה למצוא מנטליסטים שטענו כי הם באמת אוחזים ביכולות תפישה על-חושית (מושג שמוכר גם בשם ESP, ראשי תיבות של Extra-Sensory Perception). מנטליסט שהצהיר על עצמו כבעל יכולות טלפתיות כאלה ואחרות לא ניסה להונות את הציבור, אלא פשוט להפוך את המופע שלו למסקרן יותר ומרשים יותר באמצעות טשטוש הגבול בין אמנות למציאות.

   היום כבר אין צורך בטשטוש הזה. למעשה, אמן חושים בינלאומי מוכשר באמת יכול להגיד לקהל בתחילת המופע שהוא לא באמת יודע לקרוא מחשבות, ועדיין המופע ייצור את אותה תחושת השתאות בקרב הצופים, כאילו אותו אמן כן יודע לחדור אל המוח שלהם.

   והאמת היא שכל מנטליסט מוכשר אכן ניחן ביכולות ייחודיות, ובעזרתן הוא מצליח “להיכנס” אל תוך הראש של משתתפי האירוע – בין אם מדובר על יום הולדת למבוגרים, ערב חברה, בר מצווה או כל אירוע אחר. היכולות הן מתחום הפסיכולוגיה, הסוגסטיה, התקשורת הבין-אישית וגם האמנות, כלומר היכולת לסחוף את הקהל אל תוך עולם יוצא דופן ולכן מרתק במיוחד.

   מנטליסט לאירועים עסקיים ופרטיים

   מרום מור במופע מנטליזם

   התועלת בהזמנת מנטליסט לאירועים כדי להפוך אותם למיוחדים

   גם כשהקהל מבין שמדובר במופע, כלומר באמנות ובידור ולא בקריאת מחשבות “אמיתית”, התגובה שלו היא שילוב של כאמור השתאות עם התפעלות והתלהבות (בתנאי כמובן שמדובר במופע של מנטליסט מוכשר).

   סיבה אחת לכך היא שאנחנו כבר מבינים היטב שיש הרבה דברים שאנחנו עדיין לא יודעים. אם למשל לפני בסך הכל 400 שנים בני אדם היו משוכנעים שהשמש סובבת סביב כדור הארץ, גם היום “אמיתות מוחלטות” יכולות להתגלות כטעות. לא רק שאנחנו יודעים שאנחנו לא יודעים הכל, אלא שרובנו נמשכים אל אותם תחומים שבהם רב הנסתר על הגלוי – וקריאת מחשבות, טלפתיה וטלקינזיס, או באופן כללי תחום ה-ESP, הם חלק מכך.

   סיבה שנייה לכדאיות ההזמנה של מנטליסט לאירועים פרטיים ועסקיים פשוטה יותר: זהו מופע משעשע מאוד שכולל רגעים רבים שיחזרו ויעלו לזיכרון של משתתפי האירוע בהזדמנויות שונות, ובקיצור חוויה מופלאה.

   התאמה מלאה לכל אירוע ואירוע

   מנטליסט בעל ניסיון ומי שהוא פרפורמר בנשמה יודע להתאים את המופע לסוג הקהל הספציפי ולאופי האירוע באופן מושלם. כך למשל, במסגרת אירוע של ערב חברה לעובדים, אם האמן מזהה שלבוס יש את היכולת לעמוד במרכז הבמה ואפילו להיות מובך במידה מסוימת (אבל לא יתר על המידה כמובן), הוא יפנה את הזרקור אליו וישלב אותו במופע בדיוק במינון הנכון מבחינתו. באופן דומה, הזמנת מנטליסט לאירועים פרטיים דוגמת בר מצווה מאפשרת לכוון את הפוקוס ואת תשומת הלב לחתן או כלת השמחה, אם הם מעוניינים בכך, וכך לספק להם (ולאורחים) חוויה מרגשת מאוד ומקסימום נחת.

   מתי באמת התרגשתם בפעם האחרונה?

   מרום מור הציב לעצמו מטרה עם המופע שלו – והיא לרגש. בעידן בו חיים כיום נדמה כי כבר קשה מאד להתרגש, זאת מאחר ורבים יכולים להיחשף אל מידע בשניות, כך שגם ניתן לצפות במופעים שונים על גבי הרשת. לעומת זאת, לא ניתן להעביר חוויה כמו זו שמרום מור מתכנן להעביר אתכם! בעת שנוגעים בהתרגשות ברגע האמת, נוצר רגע מיוחד ששותפים לו מרום והקהל.

   התכוננו להתרגשות מתפרצת, לעיניים סקרניות ולפעימות לב שלא יניחו לכם לאורך כל המופע. אם חיפשתם מנטליסט לאירוע חברה או לאירוע פרטי – מרום מור הוא הכתובת שלכם! אחרי מסע הופעות מצליח בכל העולם, הגיע גם הזמן של הקהל הישראלי לצפות במו עייניו בתופעה שכולם מדברים עליה.

   בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO