תפריט

מנטליסט לאירועים

את האירוע חוגגים עם מנטליסט!

היו ימים שבשביל לחגוג את האירוע הפרטי או העסקי שלכם עם מנטליסט לאירועים, היה עליכם להזמין מחו"ל אמן בעל שם. כעת, האמן המפורסם מגיע עד לאירוע שלכם והוא תוצרת כחול-לבן: מרום מור! מרום הוא מנטליסט ישראלי שמעביר מופעים לקהלים גדולים וקטנים על פי דרישה במגוון אירועים שונים. המופע של מרום מבוסס על היכולת לקרוא את שפת הגוף ועל ביצוע קסמים המשפיעים בפאן הפסיכולוגי כמו מניפולציה מחשבתית או קריאת מחשבות. אירוע המבוסס על מנטליזם הוא אירוע שתקבלו עליו מחמאות ובעיקר תחשפו בו את קהל האורחים שלכם לפלא.

מדוע כדאי לשלב מנטליסט מומלץ באירוע עסקי?

באירוע העסקי שלכם אתם רוצים ליצור רושם טוב על האורחים. אם ידעתם וגם אם לא, כיום חלק בלתי נפרד מהתוכן באירועים כולל גם ערך מוסף המוענק לקהל המוזמנים שלכם. לא משנה אם אתם מארחים תערוכה או כנס או חוגגים אירוע חברתי כמו יום גיבוש – מנטליסט לאירוע עסקי יסלול את הדרך להצלחת האירוע שלכם. מדוע כדאי לשלב אותו באירוע?

ראשית, מופע ייחודי שכזה שובר את הקרח בין האורחים, כך שנוצר שיח מפרה בין אנשי עסקים שונים, קולגות וכדומה. כמו כן, כמארחים, אתם רוצים להשתקף כחזקים, מקוריים וכאלו שידם על העליונה – עם מופע מנטליזם אתם מצטיירים כמיוחדים וככאלו הדבקים בקידמה וייחודיות. בנוסף לכך, מופע שכזה נתפס עבור רבים כמופע יקר ויוקרתי, כך שבעת שמופע שכזה משתלב באירוע שלכם, גם אתם אוטומטית משתקפים כעסק מצליח ומשגשג שכדאי ליצור איתו קשרים.

ומה לגבי האירועים הפרטיים? המון פעמים יש צורך לשלב אטרקציה מרהיבה וייחודית באירוע הפרטי על מנת להבדיל אותו מכל השאר. המופע של מרום מור מתאים לשילוב גם באירועי חינה, מסיבות רווקים ורווקות, ימי הולדת, מסיבות הפתעה, מסיבות גיוס ואירועי מצווה. מנטליסט לאירוע פרטי כמו מרום מור ישאיר את האורחים שלכם נרגשים לאורך כל המופע!

מתי באמת התרגשתם בפעם האחרונה?

מרום מור שהוא מנטליסט אמן חושים, הציב לעצמו מטרה עם המופע שלו והיא לרגש. בעידן בו חיים כיום נדמה כי כבר קשה מאד להתרגש, זאת מאחר ורבים יכולים להחשף אל מידע בשניות, כך שגם ניתן לצפות במופעים שונים על גבי הרשת. לעומת זאת, לא ניתן להעביר חוויה כמו זו שמרום מור מתכנן להעביר אתכם! בעת שנוגעים בהתרגשות ברגע האמת, נוצר רגע מיוחד ששותפים לו מרום והקהל.

התכוננו להתרגשות מתפרצת, לעיניים סקרניות ולפעימות לב שלא יניחו לכם לאורך כל המופע. אם חיפשתם מנטליסט לאירוע חברה או לאירוע פרטי – מרום מור הוא הכתובת לכם! אחרי מסע הופעות מצליח בכל העולם, הגיע גם הזמן של הקהל הישראלי לצפות במו עייניו בתופעה שכולם מדברים עליה.

 

ראשי אודות בלוג אירועים פרטיים אירועים עסקיים הנחיית אירועים ממליצים סרטונים מן העיתונות

חוגי בית אמן חושים לבר מצווה יום הולדת למבוגרים אטרקציות לימי הולדת מופע פרטי

אירועי חברה וועדי עובדים ערב מנהלים ערב גיבוש לעובדים ערב חברה לעובדים אזורי שירות מפת אתר
רעיונות להרמת כוסית ערב צוות לעובדים יום הולדת 40 יום הולדת 50 יום הולדת 60 יום הולדת 70 רעיונות ליום הולדת 80
קוסם למבוגרים קוסם לבר מצווה

כל הזכויות שמורות © מרום מור

 
בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Getproseo