לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  טלקינזיס

  מופע כיפוף כפיות

  אחד המראות שמיד מקפיצים לראשו של כל אדם את המושג “תופעה על טבעית” הוא הכפית המכופפת, שעד היום מצליחה להרשים ולהפתיע את כל מי שחוזה בה מתכופפת לנגד עיניו בזמן אמת בעת מופע כיפוף כפיות, אך למה לעצור שם? אמן החושים הבינלאומי מרום מור יראה לכם שכפיות הן רק ההתחלה, ולאורך שעה שלמה הוא יפתיע ללא הרף אתכם ואתם האורחים שתזמינו למופע כיפוף הכפיות והחפצים המדהים שלו! אתם עומדים לגלות שכיפוף כפיות זה יותר אומנות מאשר כל דבר אחר.

  מה זה טלקינזיס?

  המילה “טלקינזיס” מורכבת מ-2 מילים מיוונית, כשמשמעות המילה “טלה” היא רחוק, ופירוש המילה “קינזיס” זה תנועה, כלומר – תנועה מרחוק. אמן האשליות מרום מור הינו מומחה בטכניקת טלקינזיס להשפעה על התנהגויות של חומרים שונים, ובעת מופע טלקינזיס שלו אתם תחזו בו מזיז עצמים בעזרת כוח המחשבה, ממש לנגד עיניכם! על אף מה שאתם עשויים לחשוב, במופע הטלקינזיס של מרום מור לא נעשה שום שימוש ביכולות “על טבעיות”, וכל מה שתראו הוא תוצאה של שנים רבות בהן למד, שכלל וחידש את הטכניקות שהביאו אותו למעמד הבינלאומי שלו כיום.

  ההיסטוריה של כיפוף הכפיות

  קשה לדעת מתי לראשונה נערך מופע הזזת חפצים בכוח המחשבה, אך בשנות ה-70 החלו קוסמים רבים לכופף כפיות במופעים שלהם, כשחלקם התהדרו בכך שבידיהם כוחות על טבעיים אמיתיים ועל כן כונו שרלטנים ונוכלים. כיום כבר ידוע שעבור כיפוף חפצים בכוח המחשבה יש צורך במיומנות וטכניקה מתקדמים, ואמן החושים מרום מור מעלה מופעי הזזת חפצים בכוח המחשבה שהינם מודרניים ומשוכללים, וכוללים מראות ותופעות שמעולם לא חזיתם בהם, ובהחלט לא חוויתם על בשרכם. מופע כיפוף הכפיות של מרום מור ישנה תוך שעה את כל מה שחשבתם על תחום הטלקינזיס.

  מופע כיפוף חפצים של מרום מור

  כבר מעל ל-15 שנה שמרום מור מופיע ברחבי כל העולם עם מופעי כיפוף החפצים שלו, אשר מתובלים בהומור משובח ושנון ומדהימים את כל מי שצופה בהם. מרום לא מגביל את עצמו לכיפוף כפיות בלבד, ומציג את יכולותיו בעזרת שלל חפצים ומתכות שאפילו לא תאמינו שניתן לכופף בעזרת כוח פיזי, שלא לדבר על כוח המחשבה! המופע מתאים לכל סוג של אירוע, לרבות אירועים עסקיים, אירועים פרטיים, בר מצווה, בת מצווה, חוגי בית או וועדי עובדים, ואין אחד שיוצא ממנו מבלי להרגיש שבזה הרגע חזה בתופעות על טבעיות בלתי נתפסות שכמותן לא ראה עוד בעבר ושאותן לא ניתן להסביר בשום צורה.

   

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO