לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  הפעלות לבתי ספר

  מפעם לפעם, מחפשים בשיתוף הנהלת בית הספר וגורמים נוספים לרבות ועד ההורים, אטרקציה לבתי ספר. לצד תכנית הלימודים התובענית, מגיע לילדים, וגם למורים, לקחת פסק זמן ולצאת מהשיגרה לשעה קלה אל מול מופע מרהיב. אמן הטלפתיה והחושים – מרום מור, מגיע עד אליכם, לטובת הענקת מופע לבתי ספר. כל הסיבות מדוע לבחור דווקא במרום מור – לפניכם.

   

  1. חושפים את הילדים לעולם חדש

  בעת שמחפשים הופעה לבתי ספר, מחפשים מופע שיעניק להם ערך מוסף ויחשוף אותם לתכנים שהם טרם נחשפו אליהם. כיום, בעידן בו המידע חשוף ונגיש הודות לאינטרנט, יכולים הילדים לגעת כמעט בכל מה שהם רק רוצים. מנגד, עדיין ישנם דברים שצריך את החושים על מנת לקלוט אותם ולחוש אותם – ממש כמו מופע הטלפתיה והחושים של מרום מור. לכן, בחיפושכם אחר מופע שהינו קצת מעבר לכל המוכר, הזמינו את מרום להקסים את הילדים.

   

  2. מופע שהם ידברו עליו עוד המון זמן

  הפעלות לבתי ספר לא עורכים חדשות לבקרים, אלא לרוב מדובר על אירוע ייחודי הנערך אחת לשנה. לכן, עד שיש לכם הזדמנות לעשות זאת למען התלמידים, כדאי להעניק להם מופע מרגש שהם יזכרו לעוד המון זמן. התלמידים מצפים המון זמן לרגע שלהם בשנה, בו עוצרים את מערכת השעות ונהנים ממופע המוענק במיוחד להם. לכם יש את היכולת להעניק להם במעמד זה מופע חוצה גבולות, שעשה לעצמו שם בכל היבשות בעולם.

   

  3. מעודדים שיתוף פעולה ופירגון לאחר

  לצד מופעים שבהם הקהל הוא פאסיבי והמפעיל הוא אקטיבי, במופע הטלפתיה והחושים של מרום מור מדובר על מופע המבוסס על שיתוף הפעולה של הקהל. כך, בעת שהתלמידים נהנים מהמופע המרהיב, הרי שמעודדים גם ערכים חברתיים כמו שיתוף פעולה, וגם עידוד ופירגון בעת שישנם ילדים העולים לבמה לטובת דינאמיות המופע. כך, הם גם יוצאים נשכרים לא רק בזכות מופע מרגש ויוצא דופן, אלא גם הודות לכלים שהם יקחו איתם הלאה.

   

  4. הזכות לצפות באמן בינלאומי

  לא בכל יום יוצא לילדים לצפות באמן בינלאומי המעביר להם מופע, אך כעת יכולה להיות להם הזדמנות כזו. מחפשים אטרקציות לבתי ספר? מרום מור מגיע עד אליכם, להעביר להם מופע קסום ומרהיב. הקסם הבינלאומי כעת נוכח על בימת בית הספר אל מול התלמידים הנרגשים. אבל חכו, זו היא רק ההתחלה.

   

  5.חוויה משותפת לילדים ולמורים

  לא אחת הזמנתם מופע בידור לילדי בית הספר אשר הינו רלוונטי רק להם ולעולמות התוכן שלהם. פעילות לבתי ספר יכולה להיות גם אחרת, בעת שמשלבים פעילות והופעה המתאימה גם לתלמידים וגם לצוות המורים. מופע הטלפתיה של מרום מור הינו מופע שכבש קהלים רבים, בשכבות גיל רבות, וכך הינו מתאים לא רק לתלמידי בית הספר, אלא גם לסגל המורים.

  הפעלות לבתי ספר

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO