תפריט

קוסם לבר מצווה

חגיגת בר המצווה היא חגיגה מרגשת שלא תמיד ניתן לתאר במילים. אחת הדרכים להתמודד עם ההתרגשות הגדולה המציפה את הילד החוגג ואת משפחתו, היא דרך חגיגת האירוע בצורה שונה ומיוחדת. באירוע שכזה ישנו רצון לשלב גם מופע מרהיב, בדיוק כמו זה המועבר על ידי אמן הטלפתיה והחושים הבינלאומי – מרום מור. מחפשים קוסם מומלץ לבר מצווה? מצאתם! כל הסיבות מדוע לשלב את המופע של מרום מור באירוע שלכם – לפניכם.

חוויה מרגשת לכל הילדים

באירועי בר המצווה, מנסים ההורים לכבוש את סף הריגוש של הילדים החוגגים. לעתים, נדמה כי כבר אין יותר מדי מה לעשות, וזאת בעקבות אירועי המצווה הרבים שנחגגו ושאליהם נחשפו הילדים. רגע לפני שאתם בוחרים בעוד אלמנט בידורי שיכתיר את האטרקציה באירוע לשגרתית למדי, תוכלו לבחור במרום מור עם מופע קסמים לבר מצווה. מדובר על מופע קסמים מרהיב ונדיר לבר מצווה שכבש את הבמות הגדולות בעולם, כך שמה שטוב לאנשים בכל היבשות, לבטוח ירגש ויפתיע גם את ילדכם וכל החברים החוגגים.

קוסם לבר מצווה – מתאים גם למבוגרים

לעתים הקונוטציה של קוסם יכולה להטעות, אך כאשר מדובר על מופע הקסמים לבר מצווה של מרום מור, מדובר על מופע שלא משאיר פעימות לב רגועות אצל אף צופה. תכנית המופע תהיה מותאמת לילדים, אך מדובר על מופע מרגש וכובש שמתאים גם לקהל המבוגרים. קסמים ומופעי חושים חוצים גבולות, תרבויות וגילאים – כך שגם באירוע בר המצווה, מדובר על מופע הרלוונטי לכל הקהלים.

מדובר על מופע עם אפקט מתמשך

בעת שתשלבו אטרקציה לבר מצווה באירוע של ילדכם, הרי שהאטרקציה תמה עם תום האירוע. מנגד, בעת שמדובר על קוסמים לבר מצווה, כמו מרום מור, מדובר על מופע שנשאר בלבם של האורחים לעוד המון זמן. המופע משלב אלמנט כזה שבו הצופים לוקחים איתם משהו מהמופע, חושבים עליו, מעבדים אותו ולבסוף נותרים נדהמים. מדובר על ערך מוסף ועל חוויה גדולה של התרגשות, שתהפוך את אירוע המצווה לאירוע של פעם בחיים ללא ספק.

מופע שניתן לתעד אותו

בנוסף, בעת שמדובר על אטרקציה באירוע המגיע בדמות של קוסם למסיבת בר מצווה, הרי שמדובר על אטרקציה שניתן לתעד, ולחזור ולצפות בה שוב. מנגד, מרבית האטרקציות מעניקות חוויה רגעית בלבד, שלא ניתן לשחזר אותה ולהנות ממנה פעם נוספת. המופע המרהיב של מרום מור ניתן לתיעוד, וכך יכולים הילדים החוגגים וחבריהם להנות מהפלא שהם צפו בו פעם אחר פעם.

 

 

הולכים על מרום מור, הולכים על בטוח

אירוע בר המצווה הינו אירוע הנחגג רק פעם אחת בחיים. בעת שמדובר על אירועים שסביבם ההילה של "פעם בחיים", רוצים להבטיח כי האירוע יהיה לא פחות ממושלם, מרהיב ויוצא דופן. הבחירה במרום מור תבטיח לכם את האירוע שתמיד חלמתם עליו עבור ילדכם. המחמאות, לא יאחרו להגיע. מזל טוב!

ראשי אודות בלוג אירועים פרטיים אירועים עסקיים הנחיית אירועים ממליצים סרטונים מן העיתונות

חוגי בית אמן חושים לבר מצווה יום הולדת למבוגרים אטרקציות לימי הולדת מופע פרטי

אירועי חברה וועדי עובדים ערב מנהלים ערב גיבוש לעובדים ערב חברה לעובדים אזורי שירות מפת אתר
רעיונות להרמת כוסית ערב צוות לעובדים יום הולדת 40 יום הולדת 50 יום הולדת 60 יום הולדת 70 רעיונות ליום הולדת 80
קוסם למבוגרים קוסם לבר מצווה

כל הזכויות שמורות © מרום מור

 
בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Getproseo