לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  ערב חברה לעובדים

  ערב חברה בלתי נשכח עם מופע לעובדים שכולם ידברו עליו!

  אתם הגעתם עם החזון, עם החלום, עם הידע ועם ההשקעה הראשונית להקמת העסק שלכם. יחד עם זאת, ברור לכם כי ללא העובדים הנאמנים והמסורים שלכם, כל זה לא היה קורה. ההון החשוב ביותר בעסק שלכם הוא ההון האנושי, ועל כן חשוב לשמר אותו ולטפח אותו לאורך כל השנה. למרות הפירגון והוקרת התודה המתבצעת בכל יום עבודה מחדש, ישנו יום אחד בשנה שבו אתם אומרים תודה בריש גלי, באהבה גדולה ובהפתעה לעובדים שלכם. השנה, אתם הולכים להגיע עם רעיון לערב חברה לעובדים, שאפילו הם לא חשבו עליו – ערב חברה עם מופע לעובדים של אמן החושים הבינלאומי מרום מור.

  צרו קשר עם מרום עוד היום לקבלת הצעת מחיר!

  אמן חושים בינלאומי במופע לערב חברה מפהנט ובלתי נשכח!

  מרום יודע לדבר עם כל סוגי הקהלים ולהתאים מופע לערב חברה במיוחד אליהם

  למרום רזומה מרשים ביותר: הוא הופיע בפני טדי שגיא, ארקדי גאידמק, טדי שגיא ורבים נוספים!

  אפילו אורי גלר הגדול ממליץ עליו

  אפשרות למופע לערב חברה לעובדים שכולו באנגלית – נתון לבחירתכם

  שואו שלא רואים כל יום, באחריות

  השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר:

   גיבוש, ליכוד וכיף גדול – רעיונות לערב חברה

   כאשר מדובר על אירוע של ערב חברה, ישנה נטייה לחשוב כי מדובר אך ורק על אירוע חברה של כיף. תשמחו לגלות כי תוכלו למנף את אירוע החברה ולמקסם אותו עוד יותר. כעת, כשהחלטתם לשלב מופע בידור ליום חברה של האמן החושים מרום מור, אתם צפויים לקבל מיום זה הרבה יותר. כבעלי עסקים, המטרה שלכם היא לעבוד עם צוות מגובש ומלוכד, ובעזרת ערב חברה לעובדים שיופק כהלכה, תזכו לקבל את הצוות המגובש ביותר שהיה לכם. המופע לעובדים שיעניק לכם מרום מור, הינו מופע שבו הקהל שותף מלא.

   המשמעות היא שנוצר שיח, עידוד ופירגון סביב העובדים שלכם, וכך, בלי ששמתם לב, אתם גורמים להתלכדות ולגיבוש שלהם בערב חברה מהנה ובלתי נשכח. בחלק גדול מהמופע לעובדים משתתפים מתנדבים העולים לבמה כזוגות, וכך נוצר שיח ושיתוף פעולה בין עובדים שייתכן ועובדים במחלקות שונות וטרם נפגשו במקום עבודתם. מופע לערבי חברה מתחיל בערב כיף, ומשרת אתכם כבר ביום למחרת.

   אטרקציה לערב חברה לעובדים – רגע לפני שחשבתם שכבר ראיתם הכל

   זו לא הפעם הראשונה שאתם הולכים לחגוג אירוע חברה, אך זו כן הפעם הראשונה שמעבר לכיף וגיבוש, אתם גם הולכים להפתיע ולהתרגש בערב חברה פשוט מטורף. לרוב, אירועי החברה מסתכמים בארוחה מפנקת או בצפייה משותפת בסרט, אך הפעם אתם מעלים את סף הריגוש, ומעניקים ערב חברה לעובדים שלכם שהוא ייחודי ומרגש. אמן החושים מרום מור יעניק לכם ולעובדים שלכם מופע שפשוט ישאיר אתכם פעורי פה. לא תאמינו מה אפשר לעשות עם טלפתיה, כוח המחשבה וכישרון רב. תהיו בטוחים כי שיחת היום למחרת במשרד תהיה סביב הכפית שהתעקמה, המשקפיים שהצליחו להסתובב ומנהל המחלקה שלפתע שכח את שמו – כן, כל זאת ועוד מתרחש במופע לעובדים של מרום מור!

   הפיקו יותר מערב החברה – שמרו בסוד על תכנית האירוע

   המופע לעובדים המרהיב של מרום מור לא יפסיק להפתיע אתכם ואת העובדים שלכם, אך תוכלו למנף את ההתרגשות ואפקט ה-WOW מהמופע אפילו יותר. בעת שאתם משגרים את ההזמנה לעובדים שלכם, שמרו על לו”ז הערב בהפתעה. מאחר והעובדים שלכם כבר לקחו חלק בערבי חברה בעבר, הם מאמינים כי הם יודעים למה לצפות. מה שהם לא יודעים, הוא שהשנה מצפה להם ערב חברה שהם רק יכלו לחלום עליו. הפעלה לערב חברה לעובדים יכולה להיות הפעלה שגרתית וחביבה, אך היא גם יכולה להיות הפעלה שתהיה שיחת היום למחרת במקום העבודה שלכם. מחפשים מופע לערב חברה לעובדים שכולם ידברו עליו בלי סוף? רק עם מרום מור, אמן הטלפתיה והחושים – רעיון לערב חברה שאתם חייבים ליישם.

   ערב חברה לעובדים שלכם – פני המופע כפני החברה שלכם

   חיפוש אחר אטרקציה לערב חברה לעובדים אינו מסתכם בחיפוש חפוז וסגירת אטרקציה, אלא הוא מצריך השקעה, יצירתיות ורצון אמיתי להעניק לעובדים שלכם את מה שמגיע להם: תודה גדולה. מעבר לכיף רגעי שתוכלו להפיק מלא מעט אטרקציות לערב חברה, הרי שחשוב להעניק לעובדים שלכם מופע בידור איכותי ברמה הגבוהה ביותר. מדוע? אירוע החברה לעובדים הינו אירוע שבו חשוב שהחברה שלכם תואר באור מחמיא וחיובי כלפי חוץ, שיעניק לעובדים שלכם את התחושה כי הם משקיעים את הידע והזמן שלהם בחברה המעריכה אותם. ההון האנושי בבית העסק שלכם הוא הנכס החשוב ביותר, ואם לא תעניקו לו את הטוב ביותר – למי כן? לכן, בחיפושכם אחר הפעלות לערב חברה לעובדים, שימו לעצמכם למטרה להעניק להם חוויה בלתי נשכחת עם מופע הטלפתיה של מרום מור.

   ערב חברה בצפון

   ערב חברה בצפון לעובדי ומנהלי החברה בשילוב הומור, הזמינו את המופע המפתיע של מרום קרא עוד

   למה מרום מור?

   העובדים שלכם נותנים לכם בכל יום מחדש את הטוב ביותר, וכעת לכם יש את ההזדמנות להחזיר להם את הטוב ביותר בחזרה. חשוב מאד להעניק לעובדים את תשומת הלב המגיעה להם, ולהראות להם כי הושקעה מחשבה רבה ויצירתיות בערב העובדים שלהם. מרום מור יעניק לכם הופעה לערב חברה לעובדים שפשוט לא תשכחו! לאחר סיבוב הופעות מוצלח באירופה, אסיה ואמריקה, כובש פעם נוספת מרום מור את הבמות בישראל, גם באירועי החברה העסקיים. התכוננו לערב מרגש, מפתיע ובעיקר לא צפוי.

   pic02

   בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO