לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  מופע בידור לעובדי מדינה

  מחפשים אטרקציה לעובדי מדינה? מצאתם!

  מתי בפעם האחרונה הלכתם למופע ובאמת התרגשתם? האם אתם זוכרים מתי צפיתם במופע ומצאתם את עצמכם מופתעים מכל מהלך או אפיזודה בו? אתם מרגישים שכבר ראיתם הכל ודבר לא יכול להפתיע אתכם? תשכחו מכל מה שהכרתם! תנו לעצמכם את ההזדמנות להתרגש, להיות מופתעים ולחוש מקרוב מה הוא פלא. מופע הטלפתיה של מרום מור, אמן החושים והטלפתיה, מככב גם בערבים עבור עובדי המדינה היקרים. גם לכם, מגיע להנות!

  כל השנה נותנים לכולם, ערב אחד מקבלים

  לעובדי המדינה תפקיד חשוב מאד בחברה הישראלית. לא בכדי הם נקראים עובדי מדינה, ונדמה שהתפקידים שלהם הם הרבה מעבר למה שהם עושים. עובדי המדינה מבצעים שלל תפקידים – החל מחינוך ועד ביטחון, שבלעדיהם, פני החברה היו נראים אחרת. בכל השנה, עובדי המדינה מעניקים המון לחברה, כך שלפחות ערב אחד בשנה מגיע לכלל העובדים להתפנק. לא משנה אם מדובר על מופע במסגרת ועד העובדים או על פינוק המגיע לכם במסגרת מקום העבודה – הופעה לעובדי מדינה צריכה להיות הופעה מנצחת!

  מופע מנצח לעובדים מנצחים!

  עובדי המדינה זוכים להערכה רבה מהמון גופים. לא מעטים הגופים – החל ממוסדות מפקחים ועד מנהלי מקומות העבודה שמחפשים אחר אטרקציות לעובדי מדינה על מנת לצ’פר ולפרגן לעובדים על עבודתם הנפלאה. לצד אטרקציות מוכרות וידועות מראש שכבר לא מצליחות לרגש, ישנו מופע שמרגש ומצליח לגעת גם היכן שחושבים שלא ניתן לגעת: מופע הטלפתיה והחושים של מרום מור. מחפשים מופע מרהיב ומסקרן? רוצים להעניק לעובדי המדינה מופע שיעניק להם פרשנות מחודשת למושג “להתרגש”? נדמה שכעת מצאתם!

  אתם כחלק בלתי נפרד מהמופע

  אלמנט מרכזי במופעי הטלפתיה הוא אתם, הקהל. לאורך כל המופע, ישולבו קטעים בהם ישתתפו הצופים. כך, אתם הופכים להיות לא רק צופים במופע, אלא גם כוכבי המופע. דמיינתם שאי פעם תשכחו את שמכם או את מספר הטלפון שלכם? זו רק טעימה ממה שמחכה לכם במופע.

  למה מרום מור?

  כשאתם מחפשים מופע בידור לעובדי מדינה, אתם רוצים להיות בטוחים כי עשיתם בחירה מושכלת, וכי עובדי המדינה אכן עתידים להנות. אם אתם רוצים ללכת על בטוח, אתם צריכים ללכת על מרום מור. המופע של מרום מור, אמן הטלפתיה והחושים, הוא מופע המועבר על ידי אמן כריזמטי, בהמון הומור ושיתוף פעולה עם הקהל. הצלחתו של מופע נמדדת לא רק במהלכו, אלא גם עם החוויה הרגשית הגדולה, שאיתה הולכים הצופים לביתם לאחר המופע. ללא ספק, מרום מור מצליח לעשות זאת פעם אחר פעם.

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO