לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  פעילות לחברות וארגונים

  פעילות יוצאת דופן לארגונים וחברות

  לוח השנה של חברות הבוטיק הקטנות והארגונים הגדולים גדוש בפגישות, זימונים, אתגרים ויעדים. לצד כל התאריכים שצוות העובדים שלכם חושש להגיע אליהם, ישנו תאריך אחד שסופרים אליו את הימים בתשוקה רבה: תאריך אירוע החברה! פעילות לחברות וארגונים אולי בעבר הייתה כמעין פריבילגיה שהייתה שמורה לחברות גדולות בעלות תקציבים נאים, אך כיום ברור כשמש לכל המעסיקים כי חלק בלתי נפרד משגרת העבודה שייך גם לאירוע שכזה. מרום מור, אמן החושים שכבש את הבמות הגדולות בעולם, שמח להציג בפניכם: פעילות מקורית לחברות וארגונים!

  כמנהלים, גם לכם מגיע ליהנות מהפעילות

  אחת הטעויות הנפוצות ביותר שמנהלים עושים, היא לוותר על שירותיו של אמן מוביל, תוך שהם לוקחים על עצמם את הנחיית האירוע והובלתו. מה שקורה במקרים שכאלו הוא שגם העובדים שלכם אינם שבעי רצון, וגם אתם, בתור המנהלים המובילים את בית העסק, לא באמת מצליחים ליהנות מערב שכזה שכן אתם עסוקים בארגונו. פעילות גיבוש לחברות חייבת להיות פעילות מגוונת שהטעם שלה הוא של יציאה מהשגרה. בעת שמנהלים לוקחים על עצמם את הנחיית האירוע, הם לא יוצרים הפרדה בין שגרת העבודה ובין פעילות ערב הגיבוש, מה שפוגע בשביעות רצון העובדים.

  מרום מור שמח להציע פעילות מגניבה לחברות בדמות מופע טלפתיה וחושים שאף צופה לא נשאר אדיש אליו! אולי התמונה העולה בראשכם היא של כפית שמאבדת את צורתה הטבעית, אך המופע מבוסס על מסע מרתק עוד יותר בין אשליות, מציאות ודמיון. אם גם אתם בטוחים כי אתם יכולים לומר את השם שלכם מתוך שינה, מה יקרה בעת שתשכחו לרגע אחד היכן אתם נמצאים ומה שמכם? זהו רק חלק ממה שמרום מור מכין לכם…

  הופעת אמן חושים של מרום

  האם כדאי לשלב פעילות לחברות במשרד?

  ההחלטה היכן לערוך את האירוע היא ההחלטה שלכם בלבד! ישנן לא מעט פעילויות המחייבות אתכם לצאת מהמשרד, לשכור אולם אירועים גדול או להגיע פיסית אל לוקיישן שנקבע על ידי המפעיל. עם מרום מור – אתם האדונים על האירוע ואתם אלו שקובעים היכן לערוך פעילות מגבשת לחברות. הקסם של מרום מור הינו קסם שפועל בצורה הרמונית בכל מקום בו יש קהל. על כן, המופע יכול להגיע אליכם אל חדר הישיבות אם אתם מעוניינים לערוך פעילות לחברות קטנות, ובמקרים בהם הקהל גדול יותר יהיה ניתן לערוך את המופע במקום אחר על פי דרישתכם.

  המטרה: לצאת מהשגרה עם מופע מרהיב!

  צוות העובדים שלכם מניע עבורכם את העסק שהקמתם בעשר אצבעות. למרות שאתם מעניקים להם שגרה נפלאה המבוססת על אתגרים, טעם של הצלחה ורכישת ידע, הרי שהם נכנסים ללופ של שגרה. אירוע חברתי כמו זה שאתם מארגנים להם יוציא אותם מהשגרה המוכרת, ובעיקר יעניק להם דלק להמשך הפעילות. מרום מור הציג את המופע שלו אל מול קהלים רבים בארץ ובעולם, וכעת גם תורכם ליהנות מאטרקציה של פעילות לחברות גדולות. הצוות שלכם לא יפסיק לדבר על המופע שיהפוך לשיחת המטבחון כבר ביום שלמחרת האירוע.

  טלפתיה וחושים – כל מה שאתם חושבים שאתם יודעים…

  ככל שמדובר באנשים בוגרים ומבוגרים יותר, כך הם סבורים כי הם יודעים הכל וכי שום דבר כבר לא יכול להפתיע אותם. מרום מור בא להוכיח לכם שלעולם לא מאוחר ללמוד, להתרגש ולהיות מופתעים. העיניים שלכם לא משקרות, והן הולכות לצפות בפלאים שלא ניתן לדבר עליהם – אלא צריך לחוות אותם! פעילות לחברות באולם או בחצר הפרטית של הבית שלכם – מרום מגיע עד אליכם עם מופע שזכה לשבחים גם בזירה הבינלאומית!

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO