לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  מופע לאירועי בוטיק

  מופע אינטימי ומרגש לאירוע בוטיקי ומרגש

  גם בסקטור הפרטי וגם בסקטור העסקי בוחרים כיום לחגוג את האירועים בפורמט אינטימי יותר המוכר בשם אירועי בוטיק. הצלחה של אירוע נמדדת בין היתר על סמך קהל המוזמנים, המתחם בו אתם עורכים את האירוע והאחריות אף מונחת גם על כתפיו של מופע לאירועי בוטיק אותו בחרתם לשלב. מרום מור, אמן הטלפתיה והחושים הוא מנחה כריזמטי, מקצועי ומנוסה, המוביל כבר שנים רבות אירועי בוטיק להצלחה גדולה.

  רעיונות לאירועי בוטיק – איך מוצאים את האירוע האחד?

  אחד משלבי האירוע המתקדמים הוא לבחור אטרקציה לאירוע בוטיק, אך איך יודעים באיזו אטרקציה או מופע לבחור עם כל השפע הקיים כיום? חפשו תמיד אחרי החידוש, כבישת סף הריגוש של האורחים שלכם והערך המוסף שיהיה לאטרקציה שאתם משלבים. המופע של מרום מור הינו מופע איכותי המבוסס על בידור גבוה, שכבר כבש רבים ברחבי העולם. אטרקציות לאירועים לרוב מסתכמות בבידור רגעי, אך המופע של מרום מלווה את האורחים שלכם עוד הרבה הלאה עם התרגשות הפועמת בלב עוד זמן רב לאחר מכן.

   

  הרמת כוסית לעובדים עם מנחה לאירועי בוטיק

  אירועי בטיק קטנים מאפיינים גם את האירועים הפרטיים וגם את האירועים העסקיים. אתם חוגגים עם צוות העובדים המובילים שלכם הרמת כוסית לכבוד ההישגים היפים שלהם? מרום מור יוביל את האירוע שלכם עם הנחיית אירועי בוטיק בהומור, חן והתלהבות גדולה. רגע לפני קבלת אות ההצטיינות של העובדים, תיהנו ממופע מקצועי שישבור את הקרח וירומם את ההתרגשות. למצטיינים מגיע את הטוב ביותר, ומרום מור הוא הטוב בויתר לכם ולצוות המנצח שלכם.

   

  הכניסה לנשים בלבד!

  אתן עומדות לחגוג את הכוח הנשי בערב קוקטייל של בנות? הגברים אולי נשארים בבית, אך נותנים לגבר אחד להיכנס אל האירוע שלכן ובעיקר להוביל אותו. מופע הטלפתיה של מרום מור הוא מופע שלא ניתן להעביר במילים, אלא מה שהופך אותו למה שהוא הוא בעיקר החוויה הגדולה וההתרגשות הפועמת בלבכן לאורך כל האירוע. המופע מבוסס על שיתוף פעולה מלא איתכן, הקהל, ולוקח אתכן למסע של חושים ואשליות, טלפתיה והפתעות.

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO