לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  ימי כיף לחברות

  חברה גדולה או קטנה – יום כיף לעובדים במתנה

  לא רחוק היום שבו פעם בלבכם חלום: לעזוב את העבודה שלכם כשכירים ולפנות אל דרך חדשה ועצמאית. החלום שאז פעם בלבכם, הפך כבר למציאות שבה אתם חיים. האסרטיביות, המוטיבציה והידע הובילו אתכם להקים את מפעל חייכם שתמיד חלמתם עליו. אפשר לומר במידה רבה כי על הגשמת החלום שלכם אחראים גם צוות העובדים שלכם, שבלעדיהם הרי ששום דבר לא היה אותו הדבר. לאורך כל השנה הם עובדים מסורים לכם שלא מפסיקים להפתיע אתכם, וכעת – הגיע היום בשנה שבו אתם מפתיעים ומרגשים אותם. מחפשים רעיונות ליום כיף לחברות? מצאתם! מופע הטלפתיה והחושים של מרום מור יזכיר לעובדים שלכם פעם נוספת כי הם נמצאים במקום הנכון…

  החשיבות הגדולה של השקעה ביום הכיף

  אז מה הופך את ימי הכיף בחברות השונות לכל כך משמעותיים גם לצוות הניהולי וגם לצוות העובדים? לא משנה אם החברה שברשותכם היא חברה קטנה או גדולה, הרי שמה שמניע אותה הוא החומר האנושי. מטבע הדברים, לא כל יום עבודה הוא יום קל, והעובדים שלכם מוצאים את עצמם בלוחות זמנים צפופים, פגישות חשובות ודאגה אינסופית למפעל חייכם. ימי כיף לחברות הם הדרך שלכם להגיד לעובדים היקרים לכם תודה, ולשקף בפניהם עד כמה אתם מעריכים אותם. זיכרו: יום אחד של כיף, הוא דלק לשנה שלמה. כך, שאם אתם מחפשים בימים אלו הפעלה לימי כיף לחברות, מופע הטלפתיה והחושים של מרום מור הוא בדיוק האלמנט שאתם מחפשים באירוע שלכם.

  מה הדבר החשוב ביותר בהפקת יום כיף לחברות?

  אתם צריכים לצאת מנקודת הנחה שהעובדים שלכם הם גם אנשים שמבלים, ולא רק עובדים. המשמעות? הם נחשפים לעולמות תוכן ובידור רבים, כך שיש לכם מטרה ברורה והיא לרגש אותם. קל מאד בכל שנה ליפול לקלישאות ולהפוך את יום הכיף ליום שמסמנים עליו V. המטרה שלכם היא להעניק לעובדים שלכם הרבה מעבר לזה, ופשוט להפתיע אותם כשם שהם מפתיעים אתכם בכל יום עבודה מחדש. יום כיף שלא יגלם בתוכו אלמנטים של וואו, התרגשות וטעם של משהו חדש – פשוט לא יעורר שום אפקט. כך, מופע טלפתיה לימי כיף לחברות הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

  לצד הכיף מקדשים גם ערכים נוספים

  גם אם אתם מחפשים יום כיף לחברה קטנה, וגם אם אתם מחפשים יום כיף לחברות גדולות, אתם צריכים לזכור תמיד כי מיום הכיף אפשר להפיק הרבה יותר מכיף רגעי. נסו לחשוב על אטרקציה או פעילות שתהפוך את יום הכיף של העובדים לכזה שיטיב עמכם גם ביום שלמחרת. מופע הטלפתיה של מרום מור הוא בדיוק כזה! ראשית, יזכו העובדים שלכם לחוות טעם חדש ומרגש של מופע נדיר ומרהיב לחברות, כך שהם חוזרים אל המשרד למחרת עם התרגשות שלא תמה. ההתרגשות הזו מתורגמת לרגשות חיוביים כלפי העסק שלכם, והרצון להמשיך ולהיות חלק מהמפעל החשוב לכם.

  כמו כן, המופע מגבש ומלכד, שכן הוא מבוסס בחלקו על שיתוף פעולה עם הקהל, כך שבעת שעולה מתנדב אל הבמה, הוא זוכה ליפרגון ועידוד מצד הקולגות לעבודה. כך, אתם לא רק מעניקים לעובדים שלכם מימדים של כייף, אלא של המון גיבוש. צוות מלוכד בעבודה שלכם ימנף את ההספק והתוצאות.

  יום כיף לצוות

  יום כיף לצוות העובדים עם מופע חושים בלתי נשכח קרא עוד

  ימי כיף לקבוצות

  רעיון לאירועים בוילה

  ימי כיף לקבוצות קטנות וגדולות קרא עוד

  ערב כיף לעובדים

  ערב כיף לעובדי החברה במופע שכולו קריאת מחשבות וטלפתיה בשילוב הומור, צחוק ותדהמה קרא עוד

  למה דווקא מרום מור?

  מה שטוב לצופים נלהבים בכל רחבי העולם, גם כנראה די טוב לטובת יום כיף לחברות הייטק. הגיע הזמן שגם אתם תהנו ממופע מרהיב שלא מפסיקים להתרגש בו. השנה, יום הכיף לעובדים שלכם, יוכתר גם כיום המרגש ביותר בשנה האחרונה.

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO