לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  הפעלות למבוגרים

  הפעלה לאירועי מבוגרים

  כהורים אתם דואגים להפעלות לילדים שלכם בכל האירועים שהם חוגגים: ימי ההולדת, אירועי חברה מטעם בית הספר ואירועי משפחות. כשזה מגיע אל האירוע שאתם חוגגים? לא אחת אתם מסתפקים בשיחות חולין ולא באמת דואגים לשלב הפעלות למבוגרים. אם גם אתם חוגגים בקרוב אירוע ורוצים להעניק לו טעם ייחודי עם אלמנט בידורי, מומלץ לשלב מפעילים למבוגרים שימנפו את האירוע שלכם לגבהים. מרום מור, אמן הטלפתיה והחושים מגיש בכל האירועים הפעלות למבוגרים למסיבות. המסיבה הבאה? המסיבה שלכם!

  החשיבות הגדולה של שילוב פעילות באירוע שאתם מארחים

  מדוע חשוב כל כך להשקיע בפעילות באירוע שלכם? עליכם לזכור כי אתם מארחים באירוע את מגוון החברים, בני המשפחה ולעתים את העמיתים העסקיים שלכם. בעת שאתם מזמינים אורחים לאירוע, הם מפתחים ציפיות. התפקיד שלכם? לענות על הציפיות ובמידה רבה להתעלות עליהן. פעילות למבוגרים בבית או באולם המוגשת לכם ממרום מור, הינה פעילות דינאמית ומרתקת שגם קהל האורחים שלכם לוקח בה חלק. מופע הטלפתיה והחושים של מרום מסקרן, מרגש ומפתיע – מתחילתו ועד סופו! עם מופע שכזה, אין כל ספק שהאירוע שלכם יוכתר כהצלחה ושאתם תוכתרו כמארחים נהדרים.

   

  איך בוחרים מפעיל למבוגרים בסטנדרט גבוה?

  הדרך שלכם למצוא את המפעיל הטוב ביותר היא על סמך המלצות ומוניטין. בכל הקשור להמלצות ומוניטין, השם של מרום מור הולך לפניו. מעבר לכך שהניסיון של המפעיל חשוב על מנת להבטיח שאכן יוגש מופע מרהיב לאורחים שלכם, הרי שבעת שאתם מארחים אמן בסדר גודל בינלאומי באירוע שלכם, אתם ממתגים אותו מיידית באופן יוקרתי יותר ואיכותי יותר. לדוגמא, כשאתם בוחרים מפעיל לאירוע חברה הרי שאתם רוצים לשמח את צוות העובדים במשרד. אירוח של אמן כמו מרום מור מעיד על חוזק העסק שלכם, על היצמדות למותגים חזקים ועל הצעידה קדימה.

  הבחירה שלכם באמן חשובה ממש כמו הבחירה שלכם במתחם אירועים, חברת הקייטרינג ובר האלכוהול. המופע של מרום מור מגיע בשיא האירוע שלכם, כך שהציפייה לשיא חייבת להתממש. מפעיל לאירוע עסקי כמו מרום מור יבטיח כי האירוע שלכם יקבל אינספור מחמאות!

  מופע טלפתיה וחושים: אתם מחליטים היכן חוגגים!

  אחרי שבחרתם הפעלה למבוגרים באירוע עסקי שאתם חוגגים, עליכם להחליט היכן תחגגו. בעוד ישנם מופעים המוגבלים לאזורים מסויימים ומתחמים מסוימיים, המופע של מרום מור יכול לעלות ולהיות מוצג בכל מקום שתבחרו! מתחם אירועים גדול, מועדון אירועים בוטיקי, חדר ישיבות גדול במקום העבודה שלכם ואפילו חצר הבית שלכם. מדובר על מופע המוגש אליכם באופן אישי על פי הזמנתכם, כך שהסטנדרט הוא התאמה מלאה אליכם. הפעלה למבוגרים באירוע פרטי המון פעמים נערכת בבתים פרטיים, בעוד הפעלות למבוגרים לימי גיבוש נערכות באולמות גדולים יותר שכן מדובר על אירועים המאגדים המון עובדים של הארגון. מרום מור מגיע אחריכם לכל מקום!

  עם כמה אורחים ניתן לחגוג עם מפעיל לערב חברה?

  מרום מור מפעיל את הקסם שלו על כל הקהלים – הקטנים והגדולים גם יחד. לא משנה כמה צופים עתידים להיות באירוע – הקסם פועל, מרגש וממכר! מרבית המופעים מחייבים אתכם במינימום של צופים וגם במקסימום. הניסיון הרב של מרום מור מאפשר לו להציג בפניכם את מופע החושים והטלפתיה מבלי שאתם צריכים להגדיל או לצמצם את רשימת המוזמנים שלכם. המופע יוכל להיות מוצג אל מול עשרות בודדות של אורחים אם הקו שבחרתם בו הוא קו בוטיקי יותר, אך גם ניתן להציג את המופע עם מפעיל לערב גיבוש כמו מרום מור אל מול אלפים! אחרי הופעות בכל העולם – כעת גם אתם עומדים ליהנות מהקסם שלא ניתן להסביר אותו, אלא רק לחוות אותו…

  גדלתם בשנה? אירוע גדול מהחיים!

  הפעלות למבוגרים לימי הולדת הן המומחיות של מרום מור! אם גדלתם בשנה, אתם לא צריכים לחכות אך ורק למתנות שיעניקו לכם, אלא תוכלו גם אתם להעניק מתנה לעצמכם ולקהל האורחים שלכם. המופע של מרום מור הוא המופע המושלם לשילוב ביום ההולדת שלכם. אם גדלתם בשנה, אין כל ספק שמגיע לכם להתרגש, להיות מופתעים ולגלות משהו חדש שטרם גיליתם. רגע לפני שירימו אתכם על כסא, מרום יכופף בפניכם כפית, והקסם מתחיל עכשיו…

   

   

  הפעלה מצחיקה למבוגרים

  הפעלה מצחיקה לערב גיבוש

  הפעלה מצחיקה לכל סוגי האירועים, לערבי גיבוש, אירועי חברה ואירועים פרטיים קרא עוד

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO