לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  הנחיית אירועים

  הנחיית אירוע עם מרום מור = אירוע מוצלח

  רוצים הנחיית אירועים שתיזכר למשך שנים? כמה פעמים בשנה יוצא לכם להיות מארחים במסגרת האירוע העסקי שלכם או הכנס? הטקסים והכנסים כיום נערכים במתחמי אירועים גדולים, כשהמטרה הברורה היא לקדם ולהעצים את העסק. באירועים האלו, אתם עובדים עם שלל ספקים, שחוברים ביחד ובונים לכם אירוע מוצלח. אחד מתפקידי המפתח החשובים ביותר באירועים העסקיים הוא תפקיד המנחה. במידה רבה, מנחה לכנסים, אירועים עסקיים וטקסים הוא הפנים של האירוע שלכם, ועל כן חשוב לבחור במנחה שנון, אסרטיבי ובעל שליטה מלאה על במה, על מנת להציג את העסק שלכם כעסק בלתי מנוצח. על מרום מור כבר שמעתם?

  מנחה לאירועים כפנים של האירוע שלכם

  באירועים עסקיים רבים, אתם מזמינים קולגות ולקוחות פוטנציאלים, העתידים להיות חלק ממעגל הלקוחות שלכם. בדיוק בגלל זה, חשוב להשאיר על כל הנוכחים באירוע רושם טוב, על מנת שתוכלו לקדם את העסקים שלכם. אחד התפקידים החשובים ביותר באירועים העסקיים הוא מנחה לאירועים וטקסים, שמכתיב את הטון ומוביל את הקהל לאורך היום. בחיפושכם אחר מנחה לאירועים, חשוב לבחור במנחה מנוסה, אנרגטי, חינני וסוחף, על מנת לשמור על הלהבה דולקת לכל אורך האירוע שלכם.

  הנחיית אירועים – האם בכל אירוע כדאי לשלב מנחה?

  התשובה החד משמעית היא כן. האורחים באירוע שלכם מגיעים כאורחים, מה שאומר שחשוב להכתיב להם לוח זמנים מסודר, תכנים שיעברו בבהירות וטקס קבלת פנים מושקע. כיום האירועים העסקיים חולשים על אירועים רבים, החל מכנסים ותערוכות, דרך השקות מוצר ואירועי קד"מ ועד אירועי גיבוש ואירועי עובדים. בכל אירוע המוכתר כאירוע עסקי, תפקיד המנחה חיוני על מנת להציג את העסק שלכם באור חיובי ועל הצד הטוב ביותר.

  הנחיית כנסים

  הנחיית כנסים ברמה הגבוהה ביותר תוך שילוב הומור משובח קרא עוד

  הנחיית טקס בר מצווה

  הנחיית טקס בר מצווה בשילוב הומור והפעלה לילדים ומבוגרים קרא עוד

  למה מרום מור?

  באירוע העסקי שלכם, מטרת העל שלכם היא להציג את העסק שבניתם בעשר אצבעות על הצד הטוב ביותר. בעוד שאתם תקבלו את האורחים בקבלת הפנים ותדאגו להתנהלות התקינה של האירוע, צריך שיהיה מישהו שיציג את העסק בשמכם. מרום מור, אמן הטלפתיה והחושים, בעל ניסיון רב בעמידה מול קהל, לאחר שהופיע עם המופע המצליח שלו ברחבי העולם וגם בארץ. כעת, בחיפושכם אחר מנחה לכנסים, או מנחה עבור הנחיית אירועי השקה או הנחיית אירועי קד"מ, תשמחו לגלות כי מרום מור הוא הבחירה האידיאלית עבורכם.

  pic02

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Getproseo