לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

  טל:  077-9971534‎

  תפריט

  גיבוש לחברות הייטק

  גיבוש צוות ההייטק עם מופע טלפתיה וחושים!

  כבעלים של חברת הייטק, אתם מחפשים דרך קבע את הדרך לחדש, להפתיע ולרגש. אולי תתפלאו, אך לא רק אתם מבקשים לצעוד על אותו המסלול, אלא גם אמן חושים וטלפתיה שיכול להפוך את ערב הגיבוש שלכם לערב בלתי נשכח! פעילות גיבוש לחברות הייטק לא חסרות, אך מופע עם מוניטין בינלאומי כמו שיש למרום מור להציע יש באמת רק אחד! גבשו את העובדים שלכם עם מופע שיעורר בהם השראה!

  מופע חד פעמי עבור גיבוש חברות הייטק

  בכל יום מגיע צוות העובדים שלכם אל מקום העבודה במטרה לכבוש יעדים נוספים. יחד עם זאת, ישנו יום אחד בשנה שבו נפגשים העובדים לערב המוקדש כולו לגיבושם: יום גיבוש לחברת הייטק! בעוד העובדים שלכם עובדים בכל השנה על מנת לרגש ולהפתיע, הערב הזה יוקדש כולו להם ובו הם יתרגשו ויופתעו. בעוד עבודה בסביבת הייטק היא עבודה המבוססת במידה רבה על כללים, במופע של מרום מור אין כללים אלא זרימה דינאמית המזמנת מסע מסתורי!

  קריאת מחשבות אתם לא יודעים לתכנת!

  חלק בלתי נפרד מצוות העובדים הוא מתכנתים. בעוד המקצוע שלהם מוערך והם יודעים לתכנת בצורה מעוררת השראה, הרי שקריאת מחשבות הם לא יודעים לתכנת! אפקט ההפתעה נוצר במקום בו לא מצפים לו, במקום בו נותרים סימני שאלה ובמקום בו העיינים והלב מתקשרים אחד עם השני בהתרגשות שיא! הפעלה לגיבוש עובדים בהייטק חייבת לכלול את אפקט ההתרגשות הכל כך חיוני על מנת שישאר חותם ורושם על העובדים. המופע של מרום מור הוא מופע ייחודי שכבש את הבמות הגדולות ביותר בעולם – מאסיה ועד אמריקה.

  טלפתיה וקריאת מחשבות: נותנים השראה לעובדים

  ערב גיבוש לחברות הייטק עם מופע טלפתיה וחושים של מרום מור, הוא במידה רבה הרבה מעבר למופע גיבוש. הסיבה היא שמופע כזה הוא מופע כמה שפחות הגיוני וכמה שיותר גולש בעולמות של דמיון, פנטזיה ונגיעה גם במה שלא אפשרי. כאלו המובילים את צוות העובדים בחברת הייטק, כל מה שאתם רוצים להחדיר בהם בכל יום עבודה מחדש הוא מושגים של אין גבולות, הליכה אחרי הדמיון ואמונה חזקה. מופע גיבוש שכזה יעורר אותם וישקף להם כי כל דבר אפשרי! מופע גיבוש של מרום מור משרת אתכם כבר למחרת ביום העבודה הבא!

  חורף, קיץ, אירוע קטן או גדול

  את המופע של מרום מור תוכלו לשלב בכל מקום ובכל תנאי! ניתן ליהנות מהמופע גם כחלק מעונת אירועי החורף עם עריכתו באודיטוריום, אולם מופעים של מקום העבודה או בכלל חלל מקורה אחר. כמו כן, המופע מתאים לקהלים גדולים כמו לכל המחלקות במקום העבודה, או כמופע המוענק כצ’ופר או גיבושון עבור מחלקות בודדות. תנו לקסם לעבוד ולדמיון לקחת אתכם הכי רחוק!

  בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Smart-SEO