לפרטים ובירורים השאירו פרטים או חייגו:

077-9971534

טל:  077-9971534‎

תפריט

ערב חברה לעובדים

תגידו לעובדים שלכם תודה עם מופע מרהיב לערבי חברה

אתם הגעתם עם החזון, עם החלום, עם הידע ועם ההשקעה הראשונית להקמת העסק שלכם. יחד עם זאת, ברור לכם כי ללא העובדים הנאמנים והמסורים שלכם, כל זה לא היה קורה. ההון החשוב ביותר בעסק שלכם הוא ההון האנושי, ועל כן חשוב לשמר אותו ולטפח אותו לאורך כל השנה. למרות הפירגון והוקרת התודה המתבצעת בכל יום עבודה מחדש, ישנו יום אחד בשנה שבו אתם אומרים תודה בריש גלי, באהבה גדולה ובהפתעה לעובדים שלכם. השנה, אתם הולכים להגיע עם רעיון לערב חברה לעובדים, שאפילו הם לא חשבו עליו.

גיבוש, ליכוד וכייף גדול – רעיונות לערב חברה

כאשר מדובר על אירוע חברה, ישנה נטייה לחשוב כי מדובר אך ורק על אירוע של כייף. תשמחו לגלות כי תוכלו למנף את אירוע החברה ולמקסם אותו עוד יותר. כעת, שהחלטתם לשלב מופע בידור ליום חברה, של האמן החושים מרום מור, אתם צפויים לקבל מיום זה הרבה יותר. כבעלי עסקים, המטרה שלכם היא לעבוד עם צוות מגובש ומלוכד, ובעזרת יום חברה שיופק כהלכה, תזכו לקבל את הצוות המגובש ביותר שהיה לכם. המופע שיעניק לכם מרום מור, הינו מופע שבו הקהל שותף מלא.

המשמעות היא שנוצר שיח, עידוד ופירגון סביב העובדים שלכם, וכך, בלי ששמתם לב, אתם גורמים להתלכדות ולגיבוש שלהם. בחלק גדול מהמופע משתתפים מתנדבים העולים לבמה כזוגות, וכך נוצר שיח ושיתוף פעולה בין עובדים שיתכן ועובדים במחלקות שונות וטרם נפגשו במקום עבודתם. מופע לערבי חברה מתחיל בערב כייף, ומשרת אתכם כבר ביום למחרת.

ערב חברה לעובדים

אטרקציה לערב חברה לעובדים – רגע לפני שחשבתם שכבר ראיתם הכל

זו לא הפעם הראשונה שאתם הולכים לחגוג אירוע חברה, אך זו כן הפעם הראשונה שמעבר לכייף וגיבוש, אתם גם הולכים להפתיע ולהרגש. לרוב, אירועי החברה מסתכמים בארוחה מפנקת או בצפייה משותפת בסרט, אך הפעם אתם מעלים את סף הריגוש, ומעניקים לעובדים שלכם אירוע חלומי ומרגש. אמן החושים מרום מור, יעניק לכם ולעובדים שלכם מופע שפשוט ישאיר אתכם פעורי פה. לא תאמינו מה אפשר לעשות עם טלפתיה, כוח המחשבה וכישרון רב. תהיו בטוחים כי שיחת היום למחרת במשרד תהיה סביב הכפית שהתעקמה, המשקפיים שהצליחו להסתובב ומנהל המחלקה שלפתע שכח את שמו.

שומרים בסוד על תכנית האירוע

המופע המרהיב של מרום מור לא יפסיק להפתיע אתכם ואת העובדים שלכם, אך תוכלו למנף את ההתרגשות ואפקט ה-WOW מהמופע אפילו יותר. בעת שאתם משגרים את ההזמנה לעובדים שלכם, שמרו על לו"ז הערב בהפתעה. מאחר והעובדים שלכם כבר לקחו חלק בערבי חברה בעבר, הם מאמינים כי הם יודעים למה לצפות. מה שהם לא יודעים, הוא שהשנה מצפה להם ערב שהם רק יכלו לחלום עליו. הפעלה לערב חברה לעובדים יכולה להיות הפעלה שגרתית וחביבה, אך היא גם יכולה להיות הפעלה שתהיה שיחת היום למחרת במקום העבודה שלכם. מחפשים מופע כזה? רק עם מרום מור, אמן הטלפתיה והחושים.

ערב חברה לעובדים שלכם – פני המופע כפני החברה שלכם

חיפוש אחר אטרקציה לערב חברה לעובדים אינו מסתכם בחיפוש חפוז וסגירת אטרקציה, אלא הוא מצריך השקעה, יצירתיות ורצון אמיתי להעניק לעובדים שלכם את מה שמגיע להם: תודה גדולה. מעבר לכייף רגעי שתוכלו להפיק מלא מעט אטרקציות, הרי שחשוב להעניק לעובדים שלכם מופע בידור איכותי ברמה הגבוהה ביותר. מדוע? אירוע החברה לעובדים הינו אירוע שבו חשוב שהחברה שלכם תואר באור מחמיא וחיובי כלפי חוץ, שיעניק לעובדים שלכם את התחושה כי הם משקיעים את הידע והזמן שלהם בחברה המעריכה אותם. ההון האנושי בבית העסק שלכם הוא הנכס החשוב ביותר, ואם לא תעניקו לו את הטוב ביותר – למי כן? לכן, בחיפושכם אחר הפעלות לערב חברה לעובדים, שימו לעצמכם למטרה להעניק להם חוויה בלתי נשכחת עם מופע הטלתפיה של מרום מור.

ערב חברה בצפון

אמן חושים ישראלי - מרום מור

ערב חברה בצפון לעובדי ומנהלי החברה בשילוב הומור, הזמינו את המופע המפתיע של מרום קרא עוד

למה מרום מור?

העובדים שלכם נותנים לכם בכל יום מחדש את הטוב ביותר, וכעת לכם יש את ההזדמנות להחזיר להם את הטוב ביותר בחזרה. חשוב מאד להעניק לעובדים את תשומת הלב המגיעה להם, ולהראות להם כי הושקעה מחשבה רבה ויצירתיות בערב העובדים שלהם. מרום מור יעניק לכם הופעה לערב חברה לעובדים שפשוט לא תשכחו! לאחר סיבוב הופעות מוצלח באירופה, אסיה ואמריקה, כובש פעם נוספת מרום מור את הבמות בישראל, גם באירועי החברה העסקיים. התכוננו לערב מרגש, מפתיע ובעיקר לא צפוי.

pic02

בניית אתרים - SM Design     קידום אורגני - Getproseo